Bir kızdan nasıl intikam alınır?

Yakın arkadaşım benden habersiz resmimi çekip snapchate etmış hemde iğrenç çıkmışım. Sizce nasıl intikamını alırım? Sende aynısını yap demeyin sosyal hesaplarım yok.

Güncellemeler:
Abuk subuk açık bir fotoğraf

1|0
1015

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlığını bitir şakadan, biraz olsun seviyorsa sürünür peşinde baktın sürünmüyor yalancı birisinden kurtulmuş olursun.

2|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• İntikam soğuk yenen yemektir bekle zaman sana öyle bir koz getirecek ki kul köle edeceksin her dediğini yapacak bekle sadece

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bana yapacak onu ağzına sçarım onun

1|0
    0|0
  • Sende onun fotosunu gizlice çek ya da bizde kalalim de uyurken çek sonra o çektiklerini bastir biyerde Mahallesi'ndeki direkleri as ben şahsen yaptım 😂😂😂

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • tepkını koy sonra basın daha cok agrır atalarımızın bır sozu var yılanın basını kucukken ezecen

0|0
    0|0
  • Numarasını ver mesela. Hatta bak arayıp sen utanmıyor musun bu kıza böyle yapmaya falan diye güzel bir şaka hazırlayabiliriz ;)

1|0
    0|0
  • Buraya at hallederiz

1|0
    0|0
  • işlet onu. bir erkek gbi mesaj at aklını çel. buluşmaya çağır. o gelşncede dalga geç

1|0
    0|0
  • Sevgilisini ayartarak

0|0
    0|0
  • Sonsuza dek snapta kalmiyor ya fotografin hem arkadaslar arasinda sık görülen bir durum bu bence saçma dusunuyorsun

0|0
    0|0
    • Olabilir snap attıktan 24 saat sonra kalkıyor ama internet üzerinde kayıtlı kalıyor yaptığı ilk değil ve hiç sevmediğim bir şey onu bu konuda defalarca uyarmama rağmen yapıyor ders alması lazım

• Fazla plan göz çıkarmaz 😉

• Tamam kolay gelsin ozaman 😂

• Yani bunun için mi intikam alacaksın, çok boş

0|0
    0|0
    • Yaptığı bir değil iki değil yalnız benden habersiz yapması hiç hoş değil

• O zaman arkadaşlığını bir gözden geçir derim, normal bir yakın arkadaş böyle saçma sapan birşey yapmaz diye düşünüyorum

• İntikamı boşver, o arkadaşınla alakayı kesersin o ona yeter.

0|0
    0|0
  • Kardeşim burasıda bir sosyal hesap. Sende buraya at o zaman. Ya da kötü çıktığı bir fotoğrafını hoşlandığı ya da yakın arkadaşlarına mms ile göster :D

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Onun telefonundan snap çek at o zaman sende onun en iğrenç halini.

1|0
    0|0
  • İntikam alma büyüklük sende kalsın. İntikam basit birşeydir.

1|0
    1|0
  • En hassas noktasından vurarak.

1|0
    0|0
  • Burdan paylaşabilirsin 😄😄

1|0
    0|0
  • konusma en basiti

0|0
    0|0
  • umursama. sosyal medyada cok igrenc fotograflarim dolasiyor bir kere bile tinlamadim

0|0
    0|0
  • Sacmalama ya kim snapchate duzgun resim atiyo ki

0|0
    0|0
  • Böyle insanları hiç sevmiyorum ya

0|0
    0|0
  • Ne yani cekti diye intikammi alicaksin? o senin en yakin arkadaşın boyle düşünmemen lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;