Cemaate katilmak hakkinda?

Dini bir cemaate katilmak istiyorum duzgun yerler önerirmisiniz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• katılanların sonunu gördük

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi birilerinin adamı hepsi neüdü belirsiz adamlara hizmet ediyor. Allaha ulaşmak için ne hristanlar gibi pederin affına ne de bizim salaklar gibi filan hoca hazretlerine ihtiyacın var. Onu her andığında zaten Ona yakınsındır. Tarihimizde Abdül kaadir Geylani hazretleri gibi Celaleddini rumi Mevlana hazretleri gibi örnekler varken bu insanların hayatlarını araştırıp onları örnek almak varken din kisvesi altında seni çıkarı uğruna kendine bağlamaya çalışanlardan uzak dur. Hiç bir cemaat kimseye Allah rızası için yardım etmez mutlaka karşılığını bekler. Bu sitede çok güzel bir yorum okumuştum şöyle diyordu ''Ya abicim tamam anladık fetocular devlet aleyhine işler yapıyor da diger cemaatler fidan mı dikiyor?'' bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence katılma 1. si 2. si nur önerebilirim ismailağa ağır gelebilir
    ya da en iyisi hiç katılma

0|1
    0|0
    • İkisinide biliyorum tavsiyen icin sagol

• İsmail agayi gec onlarin cemaatine bagli bir aileden bir kiz aldim off oyle aile olmaz olsun

• mesaj atsana bir

• Elimden gelse kaldırırım hepsini ne katılması

0|0
    0|0
  • menzil ismailağa

1|0
    0|0
  • cübbeli ahmet hoca efendi

1|0
    0|0
  • önereemem

0|0
    0|1
  • Cemaatler ruh hastası kaynıyor.. Hala akıllanmadınız mı arkadaş siz

0|0
    0|1
  • neden katılmak istiyon reyiz

0|0
    0|0
    • Cevremde namazinda ya da dini bilgiye sahip insan yok bende dini konulari tartismayi seviyorum o yuzden orda arkadas kazanip bilgi sahibi olurum diye

• mustafa ismaoğlunun veya selefilerin dernekleri varsa etrafında onlara gidebilirsin

• Süleyman

0|0
    0|0
  • Cemaatlerin tamamının ya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;