Çocukken "Ben nasıl dünyaya geldim?" sorusunun cevabını aldınız mı?

Size çocuğunuz sorsa ne cevap verirdiniz?

1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır hiç sormadım kendi hayal dünyam genişti şey sanıyordum annem ve babam odaya girip allaha dua ettiler allah ile annem arasında ise görünmez bir boru var allah dualarını kabul edince beni o borudan annemin karnına attı ben de öyle dünyaya geldim diye düşünüyordum:)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sormadim ama kendime gore dogru bir fikir yürütmüştüm insanlar gökyuzunden yeryuzune düsuyordu

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 120

• Ben babama sormuştum. Babam da bana "Annenle birbirimizi çok sevdik. Sevgimiz o kadar büyüktü ki sen oldun" demişti. ☺

1|2
    0|0
  • Hic sormadim. Ya ben cok farkli cocuktum sanirim. Merak ettigimide hatirlamiyorum acikcasi. Herhalde buyudugumde kendi kendime ogrenmis bulundum. Okulda derslerde falan.

0|1
    0|0
  • Karnımda büyüdün demek yetiyor da, beni neden düğününüze çağırmadınız, diye soruyor ona cevap bulamıyorum :D

0|1
    0|0
  • Ne yazık ki doğru cevabı alamadım hep leylekler dediler. Bu yüzden de aileme kızgınım. Cinsellikten bahsetmeden anlatma yöntemleri var internette. Ne olursa olsun çocuklara yalan söylenmesine karşıyım. O da bir birey ve yalana alıştırılmamalı.

0|1
    0|0
  • Ben hiç sorduğumu hatırlamıyorum. Ben daha çok kendim düşünürdüm. Tanrı fikri o zaman bile saçma gelirdi. Benim çocuğum sorsa bunu kendin çözmelisin derdim. Çünkü var olmak seks ile açıklanmaması gereken bir şey. Onu ileride mutlaka öğrenecek zaten..

0|1
    0|0
  • Seni balık gibi tuttuk dediler 😔 Bu söylenecek şey mi ya bir çocuğa yıkıldım büyüdüğümde😔
    Kesinlikle çocuğum olunca pedegog ile görüşücem ne demem gerekli böyle bir soru karşısında

0|1
    0|0
  • Yokk

0|1
    0|0
  • Leylekler getirmis oyle diyorlardi :)

0|1
    0|0
  • Hâlâ cevabı alamadım.
    Leylek bizi nasıl taşıdı, trübülansa yakalandık mı

0|1
    0|0
    • valla yeğenim ben yumurtadan çıktım dedi anneside yok kızım benim karnımdan dedi çocuktaki tepki
      --- ıyyyyyy iğrenç :) en güzeli sanırım leylek hikaysei en azından bir süre oyalar :)

• Ben sordugumu hatirlamiyorum ama cocuklara hastaneden aliyorus diyorum, bir yere kadar idare eden bir cevap 😁😄

0|2
    0|0
  • Ben insanlar evlenince allahtan cocuk istiyorlar sonra da allah nasip ederse olur diye biliyordum 13 yasima kadar 😂😂😂

1|1
    0|0
  • Sormadım herhalde. Çok küçükken sorduysam bilemem. Sordum mu bu soruyu diye de sormadım. 😀 Çocuğum olurda soruyu sorarsa o zaman düşünürüm artık ne diyeceğimi.

0|1
    0|0
  • Sormadım

0|2
    0|0
  • Leylekler sağolsun. Zaten sonbaharda doğmuşum, göç zamanlarına denk gelmişim:)

0|1
    0|0
  • Gölün orda çamaşır yıkarkene bir baktımki koca bir balık, yüzgecinde de bebek. Duruları kötüymüş bakamicaklarmış o yüzden bebeği kıyıya bırakıcam demiş balık belki biri görür de alır bakar büyütür denize geri bırakır diye. sonra aldım ben de o bebeği dedim büyüsün pişirir yeriz. Sonra büyüdükçe bize benzedi. Sonra son hali de bu diyerek beni gösterir felen filen.😎

0|1
    0|0
  • 10. Yaşında falan sormuştum babama oda gece kapının deliğinden izle anlarsin demisti annem babamı vurmuştu 😬

0|1
    0|0
  • Sorduğumu hatırlamıyorum :)

0|2
    0|0
  • Hiç öyle bir soru sormadım

0|1
    0|0
  • Sormadım hiç

0|1
    0|0
  • almadım çünkü hiç sormadım

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    100

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 56

• Beni denizden tutmuslar

0|1
    0|0
  • Utancımızdan soramazdık bile

1|1
    0|0
  • Evet annemden bir terlik ve git babana sor anlatsın onun anlatma yetenegi benden daha iyidir kışş kışş 😉😉😉

0|1
    0|0
  • Sormadım ben evlenince otomatik olarak gönderiliyo sandım, hiç de kurcalamadım o konuları, öğrenince de şaşırmadım bir eleman gelip sorarsa, baba olunca anlarsın der geçerim :D

0|1
    0|0
  • ben nasıl çocuk oluyor dediğimde anam babam dua edince allah veriyor derdi. bende çocuğum olsun diye dua ederdim. mallık derecesinde saflık varmış bende de.

1|1
    0|0
  • Anneye sorulmali bence babaniz benin babam gibi cok acik sozlu ise yarilabilirsiniz soka girebilirsiniz ne dedigini yazmicam 😄😄

0|1
    0|0
  • sormazdım

0|1
    0|0
  • babam çok nettir bu konuda.

0|1
    0|0
  • Hıc sormadım kanks

0|1
    0|0
  • uçak getirdi dediler bana hala uçağa binmiş değilim

0|1
    0|0
  • Yok. Bir kere haberlerde " genel ev " diye haber geçmişti. Bende doğal olarak çocuk hali genel ev ne diye sordum kimse cevap vermedi.😂

0|1
    0|0
  • sormadım çünkü varoj lar tabi gebe kadın görünce konuşulanlar falan anne de solcu olunca diyalektiği çözüyorsun ister istemez.

0|1
    0|0
  • Büyüyünce öğrenirsin cevabı aldım

0|1
    0|0
  • Direk anlattılar bende zaten zekiydim kavradım olayı.

0|1
    0|0
  • Kendim araştırdım buldum

0|1
    0|0
  • Ben sormadım aqa bizzat kendi çabalarımla öğrendim 😜

0|1
    0|0
  • sormadım o soruyu

0|1
    0|0
  • Leylekler getirdi diyorlardı
    -Leylekleri kim getirdi?
    -Biz getirdik evlat

0|1
    0|0
  • Zormadımkş

0|1
    0|0
  • AsdftfgxygsFfrdsDsdddddsdaassass ayrica buna
    Cevap m.facebook.com/story.php

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...