Sigara icen basörtülü kizlar icin ne düsünüyorsunuz?

Hep merak etmisimdir. Bu sitede ki arkadaslara da sormak istiyorum bunu.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şey düşünmüyorum Başörtülüleri ne snaıyorsunuz siz 0 hata ile mi yaşıyorlar. Herkezin bir beklentısı var kapalı kızlardan Neden sevgilisi var neden dans edıyor neden sigara içiyor nedne makyaj yapıyor Peygambermı la bu ınsanlar 4/4 lük yaşasınlar hayatı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Ne düşüneceğim. Başörtülü diyip neden algı yaratmaya çalışıyorsunuz ki? Kimse neden açık kızlar sigara içiyor ne düşünüyorsunuz açık kızlar içki içiyıor ne düşünüyorsunuz diye sormuyor? İşte burada bir artniyet yatıyor. Kadın erkek açık kapalı hoş bir şey değil.

1|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez onu bunu yargılamak, sadece başörtüsü taktıgı içni ALLAH hoşnut, davranışları da başörtüsüne yakışıyorsa sadece sigara nedeniyle kötü diyemem.

1|1
    0|0
  • görüşünü benimsediği partinin sembolünü kafasına takmasıyla sigara içmesinin bir ilgisi yok aslında :D

0|0
    1|0
    • cok sacma bir yorum olmus.

• dini amacla kullanilan nesneyi alip bir partinin sembolü haline getirmeye calismissin. sanirim bu da yeni politika. tüm basörtülüler su partili o nedenle o partili olmak istemiyorsaniz daha dogrusu o partiden görünmek istemiyorsaniz bir zahmet kiclarinizi acmanizi rica edicim. kicinizi acmaniza da gerek yok basinizi acsaniz yeter mantigi. yeni politikaniz hayirli olsun, hadi bakalim

• dini amaçla kullanılmıyor hatta din ile uzaktan yakından alakası yok :D

• İster sigara içsin ister alkol.. Beni ilgilendirmiyor

1|0
    0|0
  • Neden kapalı hayvan mı kapalı diyince genel anlamda bakıyorum böyle başka gözle bakıyorlar

1|0
    0|0
  • nefes var onlarda da :D

1|0
    0|0
  • basörtülü kizlar umrumda degil

0|0
    1|0
  • Sigara kullanmıyorum, kullananda yanımda bir zahmet İçmesin.

1|0
    0|0
  • Sigara içen kızlar için düşündüğümün aynısını

1|0
    0|0
  • Sigara içen başörtüsüzlerden hiçbir farkı yok

İkiside kız , ikiside sigara içiyor

1|0
    0|0
  • Gayet normal.

1|0
    0|0
  • Bu senin sorun ırkçılık gibi bişey sanki , herkesin kendi hayatı özel yaşamı.

1|0
    0|0
  • başörtülüler siğara içemez diye bir kararname açıklanmadı :D

1|0
    0|0
  • istediğini yapsın valla beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Birsey dusunmuyorum.
    içen içer içmeyen içmez bunda karsılastıralacak bırsey yok.

1|0
    0|0
  • Örtülü örtüsüzü yok sigara içen kızın gözümde bir erkekten farkı yok o kadar itici

0|0
    0|1
    • bak mesela enteresan bir yorum

• Sigara içen bir insan olarak düşünüyorum. Ayrıca sigara bence içilmemeli benim sigara içenlerden midem bulanıyor malesef.

0|0
    0|0
  • Olabilitesi var. Neden olmasın? Onlar da insan, kusursuz olamazlar ya.

1|0
    0|0
  • Tek sıkıntın bu mu

0|0
    1|0
    • yoo baska sorularim da var.

• hadi be ordan. o kapali degildir de kamufile olmak icin sana kapali numarasi cekmistir. yok öyle dünya. sende gelip burada karalama yapamazsin

• Bütün çıktığım kapalılar vericiydi ispatlarım

• Sigara da bir nevi günah, kapanıyor ki Allah'a itaat için. ee peki sigara?

0|0
    0|0
    • ama sigara haram degil sadece mekruh.

• basörtü örtmek kendini direk olarak dine adamak mi demektir peki?

• Adamayacak kişinin örtmesi saçma. Bir dini görevi yapıyorsan tam yapacaksın. Onu yapıp bunu yapmamak sadece gösteriş

• Erkekler Devam
    5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Normal.

1|4
    0|0
  • hiç bişey

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum, içebilir yani.

1|0
    0|0
  • İnsanlar 3 e ayrılıyor dımı erkekler kızlar ha bıdee kapalılar aynı şey acıklarda niye absürd karşılanmıyor acaba nıye bı ayrım

1|0
    0|0
  • sitede kuşumun psikolojisi mi bozuk diye soru bile gördüm, ama gördüğüm en saçma soru bu sanırım, bir insanın başörtülü olması peygamber olduğu anlamına gelmiyor ki peygamberler bile hata yaparken çok ilginç bir soru tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Umrum dışı.

2|0
    0|0
  • Dusunulecek birsey yok. Gayet dogal degil mi?

1|0
    0|0
  • Başörtülü açık meselesi değilde. Ben genel olarak kadına sigarayı yakıştıramıyorum..

1|0
    0|1
  • başörtüsü neyi değiştiriyor? saygısızca bu.

1|0
    0|0
  • İçsinler onlarin cani yok mu

1|0
    0|0
  • Onlarda insan

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda. Gereksiz bir soru olmuş

1|0
    0|0
  • kötü anlamdamı sordun iyi anlamdamı yani merakının sebebini söyle sigara içmek günah baş örtmek sevapmı?

0|0
    0|0
    • söyle basörtülü olmak kendini korumak ama sigara kullanmak bir yerini göstermek degil sadece iciyor demek ama buna ragmen bana itici geliyor ve yakismadigini düsünüyorum bu nedenle burada sormak istedim

• cok haklisin

• 😔 haklı olmaktan nefret ediyorum

• Sigara 👎🏻👎🏻👎🏻

0|0
    0|0
  • Ama ne alaka

0|0
    0|0
  • Saçma geliyor bana

0|0
    0|0
    • neden?

• himm ama sigara dinen haram da degil sadece mekruh- ona ragmen neden böyle düsünüyoruz? bak bende senin gibi düsünüyorum ama neden böyle düsünüyoruz onu merak ediyorum. düsününce acik kapali fark eder mi?

• Bilmiyorum ki saçma geliyor işte bana mesela başı kapalı allta daracık kot mini etek yüzde makyaj burada nasılım diye sormalar vs. saçma şeyler bunlar bence. Tabi ki her kapalı böyle değil ama bunları yapana da müslüman değil süslüman denir

• İğrenç diyorum. Tiksindirici bir şekilde bakıyorum.

0|0
    0|1
  • Bende iciyorum, neden ki?

0|0
    0|0
    • ben soruyu sordum. toplum bunu ne sekilde görüyor diye. :)

• sigaranın cinsiyetimi olurmuş erkekler içebilir ama kadına yakıştırmıyorum ne bu algı ya ne biçim ülkede yasıyoruz şu düşünceye bakın. içen içer kimseyi ilgilendirmez kendi sağlığı kendi günahı.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...