Siyaset, takım tartışmaları yüzünden bir arkadaşınızla aranız bozuldu mu hiç?

Benim hiç bozulmadı.

• Evet
    54%(33)53%(56)Oy Ver52%(23)
  • Hayır
    46%(28)47%(49)Oy Ver48%(21)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Atatürk'ü sevmiyorum deyince hepsi bir artist kesiliyor. Bende ülkenin sorunlarıyla ilgilenmiyorum, konu açsalar da susuyorum.

4|3
    2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben eskiden ılımlı ve hassas bir insandım. Geçen gün "bank asya da eskiden hesabı varmış" denilerek fetocu olabilir denilerek cezaevine gönderilen çok çok sevdiğim amcamdan sonra bütün tayyipçi akp çi her insan hayvan canlı cansızdan nefret eder oldum. Artık çevremde birtanesini bile barındırmam, girdiğim her ortamda da gerekirse kavga ederim onlardan. Lanet olsun hepsine, ülkeyi ne hale getirdiler şeref yoksunları

0|1
    0|1
    • Lan feto nun sonu geldi, allah iki üç sene de perişan etti. Sizinde sonunuz gelecek inşallah. Ben parti tutmam, işte iki gram beyninizle her akp düşmanını ya feto cu veya diğer partilerden görüyorsunuz. Ben üzülmüyorum, sadece zoruma gidiyor. Ama allah herşeyi bilir, sıkıntı yok 😪

• Herşeyin hesabı sorulacak eninde sonunda

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayir.

1|4
    0|1
  • benim hiç bir zaman bozulmadı. herkes seviyeli sohbetini yapacak ses tonunu yukselttiği anda birisi direk uyarırım zati...

0|1
    0|0
  • Takımlarımı önemsemem de , Atatürkçü olmayan arkadaşım yok.

0|1
    0|0
  • Karşımdaki insan siyasette anlamıyor ama konuşmak istiyorsa konuşmuyorum. Çünkü cahile laf anlatamazsın... O nedenle kimseyle aramı bozmadım.

0|1
    0|0
  • Bozuldu.

0|1
    0|0
  • Kimin ne olduğu belli değil siyaset konusmam kımseyle

0|1
    0|0
  • Bu konularda tartışmaya girmem hiç.
    Herkesin düşüncesi farklı.

0|1
    0|0
  • Çok tartistigim oldu ama arami bozmadim

0|1
    0|0
  • Bozulmaz olur mu ya

0|1
    0|0
  • kesinilkle fikrimi savunurum kimsede karışamz ve ben nasıl saygı duyuyorsam onlarda duymalı :)

0|1
    0|0
  • Siyaset konuşmaktan zerre hoşlanmıyorum buna rağmen evet, vatana ihanet eden teröristlerle arkadaşlığımı kestim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çok kurcalamam siyaset muhabbetini dostlarımla, siyasetçiler siyaset yapmaya devam eder siz ise dostlarınızı yitirdiğinizle kalırsınız

0|1
    0|0
  • O zaman arkadaşlık olmaz ki.. Aynı kriterde olduğumuza göre olgun insanlar gibi tartışırız kırmadan ve aşırıya kaçmadan.

0|0
    0|0
  • siyasetten bozuldu

0|1
    0|0
  • Takımdan bozulmaz. Siyasetten bozuldu

0|1
    0|0
  • Siyasetten bozuldu.

0|1
    0|0
  • siyaset konusunda bozuldu büyük ihtimal bundan sonra da bozulur, mal mal cevap verirse

0|1
    0|0
  • evet 2 tanesini sildim attım, benim kafamda olmayan adam neden arkadaşım olsun?

0|1
    0|0
  • Hayır bozulmadı

0|1
    0|0
  • Bozmam çok fazla

0|1
    0|0
  • Aptallık başka birşey değil.

0|1
    0|0
  • Siyaset yüzünden olduğu doğrudur 😟

0|1
    0|1
  • Hayır çünkü o muhabbetlere fransızım

0|1
    0|0
  • Siyasetten bozuldu.

0|1
    0|0
  • Evet cok

0|1
    0|0
  • Eskiden herkesle konusurdum konusmaya calisirdim ama artik konusulmamasi gerektigini dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Bozulmadı.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;