Antidepresan kullanıyorum psikolojik sorunlarım var kimse anlamıyor?

1 aydır yabancılaşma yasıyorum depersonalizasyon teşhisi koydu doktor antidepresan verdi hiçbir işe yaramadı annem babamla paylaşıyım ddedim geçmiyo kendimi kötü hissediyorum babam bunun hiçbişryi yok rahat batıyo dedi anlamıyolar intihar edicem artık. Sevgilim var onu istemiyo bunun tek derdi evlenmek falan dedi halbuki okuyorum öyle bişey yok. Bide elinin tersiyle yüzüme tokat attı babam dudağım morardı. Sevgilime de anlatamıyorum sıkıştım artık

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bak benimde sorunlarım var herkesin var intihar düşüncesinden kurtul intihar edersen üzülcek insanları düşün dua et bol bol Allah her şeye yeter umarım atlatırsın yeterki iyi düsün :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkes aynı şeyleri mi yaşıyor aah ah. hangi antidepresan dur tahmin edeyim prozac? bence iyice bir düşün seni bu kadar bunaltan gerçek sebep ne. eğer ortada net bir sebep yoksa iç huzursuzluğun seni böyle yapıyor eksiklik boşluk hissi. kendine iş çıkar 5 dk boş kalma düşünecek zamanın olmasın. ya bir işe gir ya ev işleriyle uğraş ya 7 24 film dizi izle kitap oku. ama düşünmeye izin verme. eğer bir sorunun varsa da öncelikle bunu halletmelisin. ailen baskı mı yapıyor? sevgilini içine sindiremiyor musun? gerçek sorun nerede? sevgilini ailenin onaylamaması mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Antidepresanlar 4/6 haftada düzenli kullanım halinde etkisini gösterir. Terapiye babanla girmelisin.

0|0
    0|0
  • Peki nedeni? Ne yasadinda psikolojin bozuldu.

0|0
    0|0
  • benim kiz versiyonum gibi bugun kac kez agladim

0|0
    0|0
  • Sakin ol gelip geçici seyler bunlar.

0|0
    0|0
    • Çok zoruma gidiyo ya ben 22 yaşında bir kızım tek sucum psikolojik ni sıkıntı yaşıyo olmam bana el kaldırdı hiçbişry yapmadım

• Olsun unut gitsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzgün bir psikolok bulup terapi görmeni tavsiye ederim. İlaç kullanıyorsan, psikoloğun ve psikiyatrin aynı yerde çalışıyor olsun. Gerçekten işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Bu anlattıklarını son kez gözden bir geçir ve seni kimin depresyona soktuguna tekrar bak. Cevap çok açık... Lütfen doktora tekrar git seni depresyona hızlıca girmeni sağlayan insana karşı tedbir al.

0|0
    0|0
  • Kimse icin kendi hayatinin katili olma

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;