Eski Tarz Müzikleri Dinler Misiniz?

Eski Tarz Müzikleri Dinler Misiniz?
Evet soru çok basit eski şarkıları özlüyor musunuz? Ne sıklıkla dinlersiniz. Dinlediğiniz müzikler var ise paylaşır mısınız?

• 1- Evet çok severim
    67%(30)70%(42)Oy Ver80%(12)
  • 2- Sevmem
    24%(11)22%(13)Oy Ver13%(2)
  • 3- Diğer (Fikrinizi Belirtiniz)
    9%(4)8%(5)Oy Ver7%(1)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle dinlerim, dinlenmeli, dinlemeliyiz çünkü gerçek sanatçılar eskide kaldı şimdi orasını burasını açıp kendini kaslı sanan erkeklerin içind enstruman olmayan pop şarkılarını dinlemekten usandım ah eskiler ah eski türkiyem benim yeni türkiyenin haline bakın:(

0|1
    0|0
    • Aynen öyle ruhu doyuyor insanın şimdiki intro müzikler sıktı müzik ruhu yok hiçbirinde.

Tek düze bir intro ve orasını burasını açan insanlar. Sonuna kadar katılıyorum.

• Tek müzik konusunda değil bu ülkenin espirisi bitti artık bişi olmaz yani bu ülkeden. İbnelere hayran kalan bir kız toplumu. Dandik pop şarkıları dinleyip, ramazanda sigara içiyor diye saldıran bir erkek toplumu. Al sana yeni türkiye yabancı eski şarkılarda güzel dünya kötüye gidiyor dostum türkiye zaten batmış.:D sj

Kızlar Ne Diyor 8

• Arada dinlerim

0|1
    0|0
  • Nostalji candır =) telefonumda 400 şarkı var bunların 300 ü falan doksanlar ve öncesi geri kalanı şebnem ferah, duman ve oyun havaları =D

0|1
    0|0
  • Ne varsa eskilerde var

0|1
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Severim

0|1
    0|0
  • Nadir