Neden kızlar değilde erkekler abaza oluyor?

Dışarıda mini etekleri dar pantolonları mini şortları giyen kızlar değil mi?
Bunları neden giyiyorlar erkeklere güzel görünmek için. Bir kız neden bir kilo makyajı yapıp mini etek giysin ki tabiki de erkekler popona baksın diye.
Siz hiç seyini belli etmek için uğraşan bir erkek gördünüz mü? Hayır çünkü biz nasıl saklarız diye düşünüyoruz.
Bence abaza olan erkekler değil kızlardır...

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kızlar erkeklerden daha abaza bir kız olarak bunu düşünüyorum

0|1
    0|0
    • İşte aradığım cevap buydu. Beni anlayabilen biri çıktı sonunda😍😍😍😍

Kızlar Ne Diyor 16

• kızlar erkekler için süslenmez hemcinslerine onlardan daha güzel olduğunu belli etmek isterler. her şeyi üzerinize alınmayan

3|0
    0|0
  • cok bellıe tttınıgınız ıcın

0|1
    0|0
  • Bak kizlar öyle giyinsede en adindan sapiklik yapmiyorlar sen hic erkek satan kadim veya erkeğe tecavüz eden ladin gördün mu

0|1
    0|0
  • sıcaktan napsın millet açık giyiyo sanki erkekler bir yerlerini kapatmayan atletlerle gezmiyolar

0|1
    0|0
    • Sıcaklıyo sabiler napsın garipler. Zaten o abazan kızlardan o atletleri giyemez olduk. İffetimiz ve namusumuz tehlikede

• Senin gibi normal bir kız buralara uğramayalı çok olmuştu biliyo musun 😂😂😂

• bilmiyorum :DD

• abazanın anlamı anlattığın şey değil ama doğru yinede söylemek istedğin şey

0|1
    0|0
  • Kızlarında abazasi var yani Allah onlardan korusun

0|1
    0|0
  • Erkekler bu sıcaklarda rahat rahat şort giyebilirken bizim giymemiz olay olduğu için belli ki erkekler daha abaza size sokakta dik dik bakan kız mı var

3|0
    0|0
  • Eee ilk önce abaza değil abazan :) Abaza bir millet ismidir. Sadece erkeklere güzel görünmek için değil kızlara da güzel görünmek için giyerler. Hatta özellikle kızlara gösteriş yapmak için :D Bakmayın abi sizde ne bileyim :D

0|0
    0|0
    • Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bu soruyu açarken belirli kalıplara sahip olmadığım için reddedilmek adına üzerime bu abazan kelimesini yakıştran arkadaşın neler hissedebileceğini anlamak için açtım. Bu sadece içimdeki bir serzeniş
      Baktığımızdan değil yani 🙄🙄

• Orasını bilemeyeceğim :) Top arkadaşında o zaman :)

• Bu söylediğin butun kızlar icin gecerli degil elbette popolarini gostermek icin dikkat cekmek icin sort giyinen kizlar var.. fakat genelleme yapamazsin. Bu sicakta pantalon giyip gezmemizi beklemiyorsunuz heralde.

0|0
    0|0
    • Ben bu genellemeyi neyi nerde giyeceğini bilen kızlara yapmıyorum. Sadece bir serzeniş. İçimdeki bir haykırış
      Anlıyormusun bni?

• Sen şimdi elbiselerini bir erkeğe ateş etmek için kullanmadığını mı söylüyorsun?

• Evet. Her kiz ayni değildir. Ben giydigim kiyafeti ya da yaptigim makyaji erkek icin degil kendim icin yapiyorum.

• siz bakın diye giydiğimizi nerden biliyosunuz? ayrıca abazaın önde gidenisiniz ben bol ve kapalı giyindiğim halde adam bana bakarak masturbasyon yaptı. ee hani açık giyinince abaza oluyoduk?

1|0
    0|0
  • Bencede , mantıklı

0|1
    0|0
  • Hahahahs nefes alıyoruz ya o bile sizin çin😂 manyak mısınız abi ys ne biçim kafa mı? Ben hiç bir erkeğe süslenmiyorum makyajı sevdiğim için makyaj yapıyorum elbise vs istediğim giyetim elin abaza mahluğıba ne giyinecekmişim.

0|0
    0|0
  • Resmen usutmussunuz kafayi bakimli olmak herkesin hakki

0|0
    0|0
  • Bence şu metninle abaza sensin sen abazalıkta çıtayı almışsın

1|0
    0|0
  • erkek deliyle yaşadığı için :D

0|0
    0|0
  • Sen hiçabaza kız gördün mü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gösterip elletmemek işte gün gelecek biz yüz vermicez onlar sokakta kucağımza oturacak şikayet edip para kazancaz :D :D

0|1
    0|0
  • Burda çok cahil kızlar var

0|1
    0|0
  • Kizinda abazasi cok da bizim isimize geldigi icin dillendirmiyoruz.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;