Arkadaslarima karsi cok ilgili ve iyi davranmama ragmen?

Arkadaslarima karsi oldukca iyi davraniyorum onlari sevdigimi ve benim icin degerli olduklarini da hissettiriyorum (kesinlikle yavşayan insanlardan degilim) ama nedense kendilerini hep geri cekiyorlar bu duruma cok üzuluyorum arkadaslik iliskilerine de cok onem veren birisiyim bazen kendimi yalniz bile hissettigim oluyor. Bu durumu kafama çok takıyorum. Acaba kacan kovalanir görüşü arkadaslik iliskilerinde de mi gecerli? Bu durum icin ne yapmaliyim yazarsaniz cok sevinirim

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• fazla samimiyet insanı boğuyor yani uzak dur ilgini özlesinler hiç bir zaman ısrarcı olma ve üzerlerine ihtiyaç harici düşme gözlemci ol ama işlemci olma

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Anlattıklarınızdan ananladığım kadarıyla verdiğiniz değerin karşılığını alamıyorsunuz. Yazdıklarınız bana sizde bir sorun olmadığını, arkadaşlarınızın sorunları olduğunu düşûndürdü. Bence işe arkadaşlarınızı yeniliyerek başlamalısınız.

1|0
    0|0
    • Sanirim pek birbirimize uymuyoruz grup icerisindeki arkadaslarim sanki biraz daha birbiryle daha iyi anlasiyor sanırim fazla gereksiz ilgi gosterdim dediginizi uygulayacagim cok tesekkurler

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazla bunaltıyor olabilirsin aşırıya gerek yok kim sana ne kadar değer veriyorsa sana aynı değeri ver üzülmen yersiz..

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;