Benim siyasi görüşümün izahı var mı sizce? Hangi partilisiniz? Anketli?

Atatürk, Cumhuriyet aşığı biriyim. Has milliyetciyim koyusundan. Ama Türkcüler ve ülkücüler gibi tam düsünmüyom. Bunlardan dahada ateşyli milliyetciyim. Ama benim ilkim Atatürk ve Cumhuriyettir. Irkçi değilim. Ama kürytlere acayip kiynim vayr. ;) Benim normalde chpli olmam lazim. Ama bugünün chpsinden gicik aliyom. Chp milliyetci, laik olmali. Chpyi tutmam. Ama sadece chp onuncu yil marsini dinletir mitingte :) chpyi böyle yerlerde anlik severim. Mhpde güzel şarkilar var. Ama ondada onuncu yil marsi yok, birde mhpli ülkücü olanlar kyro yaa :-D bana göre değiller tam. Ama seviyom onlari yinede. Akp ise dindar olmama ragmen bir mitingte 7/24 allah, din, tekbir üstüne basa basa demesine rağmen, sıkılmama rağmen akpyi tutuyom. Tayyibi çok seviyorum :) benim izahim var mi sizce :-D Ama Tayyibi çok aşırı seviyom öyle böyle degil.

• AK PARTİ
    A seç
  • MHP
    B seç
  • CHP
    C seç
  • VATAN
    D seç
  • SP
    E seç
  • BBP
    F seç
  • DSP
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dindar degilim. :)
Tayyibi <3 RTE <3 YI cok seviyom :) Zaten hep ondan dolayı parti konusunda allak bullakım. Ama şuda bir gercekki Atatürk yaşasa Tayyibi severdi. ;) :) Tayyipten başka yabancilara haddini bildirecek baska kimse yok ;)

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aslında sana uygun bir parti henüz Türkiye'de yok, bence bir psikoloğa görün :) bu arada Hepar ı duymuş muydun? bir araştır o sana çare olabilir :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin siyasi görüşünün izahı: Lümpenlik.

0|1
    0|1
  • bende seninle aynı problemi yaşıyordum ama çözdüm :) ki benimki daha karışık

0|0
    0|0
  • DSP daha ölmedi mi ya

0|0
    0|0
  • Kardeş kusura bakma da popon başın ayrı oynuyor

0|0
    0|0
  • Bir kere ırkçı değilsen ülkende yaşıyan insanlar saygılı olmayı öğren ikinci olarak Atatürk olsaydı tayyibi severdi ne allah aşkına açın gözlerinizi bir bakın senin bu ülkeyi sevdiğine de inanamadım pek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim bile kafam karisti doğru olan senin için neyse onun peşinden git

0|1
    0|0
  • Hepari duymadin mi senin partin o

0|1
    0|1
  • Gülümsettin gece gece. :)

0|1
    0|0
  • hocam hepar var bakmak istersen

0|0
    0|0
  • Lan yara*im hdp niye yok

0|1
    0|0
    • Lan olum sizin gibi ırkçılar yüzünden ülke ne hale geldi çok mu hoşunuza gidiyor şehit haberleri pkk olayları kin savaş sonra niye pkk çıktı irkcilk yaparsan tabiki pkkda çıkar ülke bölünür aklınızı başınıza toplayın

• Birde ben kürtleri iyi tanirim. Onlari iyi bilirim. Tek tük aranizda iyi var, ama ülkeyi ben yonetsem sizi barindirmazdim. Irkcilikla alakasi yok. Bozuyorsunuz ülkeyi. Biz seytan canavir degiliz ki kürtle ugrasak ;) itiraf et sende biliyon nasil insanlar oldugunuzu. Kürytleri hic sevmem. Bir iki kürtle konusurum onlarda komsu diye.

• Vallaha güzel yaa :) helede o suratlari kürt kizlarinin :)

Yükleniyor...