35 yasindayim hayatimda hic ise gitmedim?

Yasim 35 Vasifsiz falanda degilim. Uni mezunuyum hukuk okumustum ama o zamanlar galiba yil 99-2000 falandi daha ergenlik zamanlarimdaydim o zamanlarda biliyordum birsey olmayacagimi ama peder zorla gondermisti uniye. Simdi mezun olalali yillar oldu. O gun bugundur hic ise gitmedim hi isede girmedim. Ekonimok olarak aileye bagliyim ailem zengin sayilir muteahhitlik yapiyor babam insaat sirketimiz var yani para konusunda sikinti olmuyor. Herkeseyimi ailem aliyir tum masraflarimi ailem ustleniyor. Ailem vefat edene kadara boyle devam edicek evlenmeyi falanda dusunmuyorum o yuzden sorun yok. Onlar yaslandi tabi babam neredeyse 65-70 oldu annemde 60 i gecti en fazla bir 20 yil daha yasarlar oda enfazla ama belki 100 u gorur bizim ailede genetik dedeler falan hep 100 u gormus. Herneyse O zamana kadar benim icin boyle devam. Ondan sonrada bana kalan mirasla yoluma devam ederim. Hayat bana guzel. Siz sabahin gorunde kalip milletin agiz kokusunu cekerken ben keyfime bakicam.
Herbyse beyler durum boyle ama bu aralar soyle bir sorun peder habire bana laf ediyor. Tembel falan diyor birde sirf evde bos bos oturmama sinir oldugu icin bana is aramaya baslamis olmadi gel benim yanimda calis diyor. Ben emekli olduktan sonra sen gecersin sirketin basina diyor hayurbdiyom dinlemiyor kufrediyor bagiriyor.35cyasina geldim ana babam hala bana bagiriyor durum boyle.
Bu durumdan nasil kurtulurum.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaş 35 ama 5 yaşındaki çocuk gibisin

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumdan bu kafayla kurtulamazsın kardeşim :) Milletin ağız kokusunu cekerken ben keyfime bakıcam... Demene bittim, kusura bakma ama 35 yıldır hayat sana hiç bir mikim öğretmemiş.
    Senin yaşadığın hayatın kat ve kat fazlasını yaşadım, sonra bir çakıldık neye uğraşdığımı şaşırdım.
    Gel gelelim, hayatın zorluklarıyla savaşmadığın için bu durumdan hiç bir zaman kurtulamazsın.
    Yarın evlenmeyi düşünürsen, babaya gidip "Baba para ver karıya don alacam," dediğinde yüzünü görmek isterim.
    Ne kadar vasıfsızım desen de, benim gözümde vasıfsızsın. Tüketici toplum meyvesi olduğun için ve kendini geliştirmediğin için senin işin yaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ilginc

0|0
    0|0
  • 35 yaşında olduğunu düşünmüyorum.
    Bu yüzden soruna cevap vermeyeceğim...

0|0
    0|0
  • Siz sabahın köründe milletin ağız kokusunu çekerken keyfime bakacam demişsin? Nerden biliyorsun? Öyle şeyler olabilir ki feleğin şaşar ve bu duruma en çok sen maruz kalabilirsin.

0|0
    0|0
  • sorumluluk sahıbı degılsın

0|0
    0|0
  • Amaçsızsın her şeyden önce. Ne yaparsan boş. Hazıra da dağ dayanmaz. Hedefsiz insanları sevmem..

0|0
    0|0
  • vay be hayata bak. XD

0|0
    0|0
  • Trolllll

0|0
    0|0
  • Öl sen. Marifet gibide yazmisin

0|0
    0|0
  • E çalış sen de sorun kalmasın yazık anana babana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence asıl sorun yaratabilecek olay bir aile olmalı. Bir aile kuracak deneyimi ve hayata karşı durabilecek güveni zaman sizden almış olabilir. Daha fazla zaman geçmeden burun biraz sürtse iyi olur çünkü daha sonraki zamanlarımız için birikim yapıyoruz sonuçta. İnsanın hak verirsiniz ki paradan ziyade farklı ihtiyaçları da var. Nasıl bir yapınız var bilmiyorum ancak bir stajyer gibi bile olsa böyle çalışmak size farklı bir hayat görüşü katabilir. Ailenizin ekonomik durumundan dolayı iş bulmanın zor olacağını da düşünmüyorum. Bunlara biraz eğlence amaçlı yaklaşıp sabah kalkıp otobüs bile kullanabilirsiniz. :)

0|0
    0|0
  • 35 yaşına gelip yaşının adamı olaydın baban sana bagirmazdı emin ol 20 yaşındayım 18imden beri babamdan aldığım para 200lirayi geçmez boş zamanlarımda ticaret yapıp harçlığımı çıkarıyorum. Emin ol benim ailemin bana duyduğu saygı daha bu yaşta senin ömür boyu gördüğünden fazladır.

0|0
    0|0
  • Seni de anlıyoruz asosyal falansın da psikolojik sorunların var heralde bu kadar yüzsüzsen niye gizli oldun onu da çözemedim

1|1
    0|0
  • Aslında farkettiysen hayat sana da o kadar güzel değil, huzursuzsun. Yaşın ilerledikçe huzursuzluğun daha da artacak. Bu saatten sonra başka bir işte çalışmak sana çok koyar gibi geliyor açıkçası, bence en doğru seçenek babanla beraber çalışmak. Ama ne olursa olsun çalış. Şu anda ekmek elden su gölden diyorsun belki ama görüyorsun işte, bağımsız değilsin. Bu yaşında laf yiyorsun. Annenin babanın vefat edeceği yaşı hesaplamaktansa kendi ekmeğini kendin kazanmaya bak. Abi tavsiyesi.

0|0
    0|0
  • yaşadıklarının hakkını ver. o zaman bu durumdan kurtulursun ve sesin daha gür çıkar.

savunabileceğin bir özelliğin yok ki. adam haklı yani bağırmakta.

0|0
    0|0
  • Benim 5 sene sonraki halim. Öğretmenim bende işsiz geziyorum süper bir duygu. Evde mülteci gibi kalıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet biz çalışıp milletin ağız kokusunu çekiyoruz ama senin gibi asalak değiliz çok şükür.

0|0
    0|0
  • İş hayat kurarsanız bu sıkıntılar biteer

0|0
    0|0
  • Bu soruyuda anan baban yazsaydi nie zahmet ettin

0|0
    0|0
  • okumadım

0|0
    0|0
  • Allah senin gibi evlattan korusun ileride çocuğum böyle olmaz ins.

0|0
    0|0
  • Yazinin basinin okurken acimistim. sonunda nefret ettim. bir cacik olmaz senden

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;