Annem evleniyor?

Annem evlenip baska bir sehre tasinacak bense sinava hazirlandigim icin bu yil anneannemlerde kalacagim. Ayri olacagiz bir yil. Calisma ortami daha iyi diye anneannemleri sectim. Ama onun disinda da o kadar tuhaf bir his ki hem cok uzuluyosun hem de bosluktasin. Annem için seviniyorum evet ama oncelikle kendimi dusunuyorum tabi. Bu tuhaf durumdan nasil en hasarsiz sekilde siyrilirim diye. Siz ne dersiniz benim icin? (Bu arada 18 yasindayim ve universite sinavlarina 2. kez hazirlanicam)

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Evlensin tabi onunda bir hayatı var

1|0
    0|0
    • Onun icin hic sesimi cikarmadim zaten

En İyi Kız Görüşü

• Çok olgun bir kızsın. Bir çok insan çocukluk yapıp kendi menfaatleri için ailelerinin tekrar evlenip mutlu olmasına izin vermez.
    Sen hiç takma kafana. Ailene bir aile dostu katıldı diye farzet. Bu sene de sınav için anneanende kamp yapıyormuş gibi olur.

1|0
    0|0
    • Evlenmesini hic istemiyorum ama asla dile getirmedim. Annem cok duskundur bize. Yanlış bir karar vermez dedim. Eger istemiyorum diye vazgecseydi ilerde daha da mutsuz olacakti belki. Babamla ayrilali 7 yil oldu. Onun da mutluluga ihtiyaci var. Ama ben tum bunlarin farkinda olmama ragmen olmasa keske diyorum. Yine de lafini etmiyorum

• Rica ederim tatlım. Dertleşmek istersen yine yaz :))

• Eig için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Olur öyle hayırlısı olsun onun hayatı

1|0
    0|0
  • Zor...

1|0
    0|0
    • Çok

• Bana bunlari anlatmana gerek yok farkindayim zaten kendime guvenmesem bir dise gider hic risk almazdim. Ya da yazardim bir eczacilik...

• Sevindim 😊

• Cici baba geliyor desene sen 😕 anana babamın yokluğunu aratmaz umarim

0|0
    0|0
    • Cici babayi sevmedim. Baba falan degil ki o. En fazla abi olur

• Hayir "cici baba" lafini sevmedim. Babam var zaten diyorum o en fazla abi olur

• bizim arkadaş vardı anası 3 4 kere evlenmiş anasının her evlediği adama baba diyor boşadıkları adama da baba diyor dayanamadım her ananı s*ken baban olsaydı oooo dedim senin bir tane baban var o da kendi öz baban dedim öyle dedim diye küstü o hesap haklısın yani baba dememekte ama bizde 2. eşlere öyle derler cici anne veya cici baba derler

• Yeni babanı sevebilecek misin

0|0
    0|0
    • Uzmek icin miydi bu

• Çok zordur. Yaşamayan senin halini bilemez. Yaşamadığım için hissedemedim. Mesajını okuyunca insanlığımdan utandım. Daha hassas, daha dikkatli olmalıydım. Hakkını helal et

• Helal olsun

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah yardımcın olsun kuzum benim

1|0
    0|0
  • Sınavına bak sen hep annenle kalmayacaksin ne olda o da mutlu olsun

1|0
    0|0
    • Kamptaymis gibi dusunecegim. Ben cok duskunumdur ona bir yil ayri kalmak zor geliyor. Bir de su evlilik meselesi...

• Ilk basta zor gelir alışırsın zamanla

• Allah yardımcın olsun tatlım

0|0
    0|0
  • annenin evlenmesini olumlu karşılıyosun yani?

0|0
    2|0
    • Evlenmesini istemiyorum ama evlenme demedim. Annem bize cok cok duskundur egee yanlis biri olsa asla kabul etmezdi evliligi dedim. Bana bu surece alismak kaliyor sadece annem de olsa bu kararina karisamam

• annen nasıl böyle bişey yapıyo sizi tanıştırmadan nasıl biriyle evleniyo ki

• Neyse tamam ya

• Zanla alişirsin bu duruma

1|0
    0|0
    • Aynen öyle alismak zorundayim

Yükleniyor... ;