Kendi cinsime sinir oluyor sinirden tokatlayasim geliyor😶sizce haksizmiyim?

Bugun para yatirmaya bankaya gttim.. daha siram geldigi gibi ggtigimde inanmazsiniz ama kiz tersleyerek ne vardi dedi kasini kaldirip 😶ben şok bir banka calisani nasil boyle olabilir dedim icimden daha o an sinirlendim sonrasinda devam etti hareketleri tersliyor surekli hic birsey yok ortada en sonunda dayanamadim dedim ki.. siz bugun kotu gununuzdesiniz sanirim.. yaa seyy ozel gunumdeyim sinirliyim ve sabahtan beri bu islemlerle ugrasiyorum dedi. aslinda bozardim orda onu ozaman calisma birak hakkin yok musterileri boyle karsilamaya derdim ama dedim ki ozaman Allah kolaylik versin size ne diyim dedim. geldigimden beri terssiniz birsey mi yaptim diye dusundum dedim hayir kusura bakmayin ozel durumdan dedi..🙊yaa var mi boyle birsey olabilir mi yaa😂

0|1
615

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın, kusura bakma ama hemcinslerin bu durumu çok kullanıyo artık. Büyükler anlatır beni anam tarlada doğurmuş, kenara koymuş, sonra tarla çapalamaya debam etmiş diye, şimdikiler iki kan oldu diye dünyayı yerinden oynatacaklara nerdeyse. Şımarık hemcinslerin şımarık

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• boşver gitsin aşağılık kopleksli insanları takmayacaksın bile. Bu onlara koyar

1|0
    0|0
  • Böyle insanları şikayet edin. Müdürün odası orda bir yerdedir giriverseydin. İşini yapmak istemiyorsa onun yaptığı işi hakkıyla yapabilecek tonlarca insan var dışarda. Şikayet et joker gibi nasıl sırıtııyo bir daha.

0|1
    0|0
    • Zaten o yuzden laf lattim ona biraz daha ilerleseydi ismini ogrenip sikayet edecektim ama kurnaz cikti ozur diledi ozel gunum dedi

• Ugrasmak istemedim hayir bulmus rahat isi. Hala artistlik yapiyor sabahtan beeri bu isle ugrasyrmus isin ne baska

• Onun yapmaktan sıkıldığı işi ihtiyacı olduğundan bile değil gerçekten severek yapacak bir ton insan var. Ne şekilde orda oturduğu belli olmayan bir tipmiş kendisi.

• Olur öyle

0|0
    0|0
  • Bencede yok 😉

0|0
    0|0
  • Ne çektik be sizden :)

0|0
    0|0
  • Özel durum dediği r e g l mi 😅😅

0|0
    0|0
  • ıste bunlar hep sevişemenenın vermıs oldugu sınırden kaynaklı :D

0|0
    1|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • haksızsın :)

0|0
    0|0
  • Boşver ya ilişme fazla yazıktır ablaya :)

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• En azindan kusura bakmayin demis bazilari anadan dogma boyle oluyo cins toplum icine karismasi engellenmeli boylelerinin

0|0
    0|0
    • Canim kurnazligindan oyle kusura bakma dedi... sikayet ederdim biliyor farkinda... ilk gordugum anda kasini kaldirip ters konustu boyle birsey olamaz

• İyi sabretmişsin haklısın sen bu mesleği seçmişse yapması lazım

0|0
    0|0
  • Kizlar çekmiyor kimseyi

0|0
    0|0
  • Haddini bildirmelesin ki bir daha kimseye öyle davranmasın

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;