Ya artık niye böyle düşünüyorum?

ailemle hiçbir şekilde iletişime geçmek istemiyorum. annem hariç diyelim. dışardan geliyorum şu babam ve erkek kardeşimle aynı sofraya bile oturmak istemiyorum. görgüsüzler ve boş muhabbetleri var açıkça da konuşuyorum anlamıyolar yalnız yiyorum ya önceden ya da sonra yiyorum yemeğimi. geceleri de odamdan çıkmıyorum müzikle ilgileniyorum. ne biliyim niye bu kadar soğudum ki ya of :( babam zaten nefretlik

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş gelmiş 20 zaten bir 2 3 sene sonra belki dahada erken evlenirsin istemedende gidersin baba evinden, hasret kalırsın, özlersin sonra anlarsın değeri

0|0
    1|0
    • nefretlik diyorum

• Babanla aranda daha neler var bilmem ama daha bugünde benim sakal traş makinem bozulmuştu, param olduğu halde sadece ona söylemek istedim. Göstererek "baba traş makinem bozulmuş yenisini almam gerekir" dedim oda tek verdiği cevap "git kendine başka al, bana niye söylüyorsun" dedi.
      Biraz duraksadım ama iş yorgunu ondan olabilir böyle soğuk kanlı davranması diyip gülümsedim. Yani hemen öyle abartmadım, başka yerlere çekmedim

• Bunu dememim nedeni sende öyle yap daha mutlu olursun :)

En İyi Kız Görüşü

• Yaş büyüdükçe ebeveynlerle yas sınırı oluştukça, yaş sınırından kastım jenerasyon farklarının ortaya çıkışı.., bunlar yaşandıkçada anlaşması guç bir hal alıyor. Ama emin ol, bir süre sonra ne kadar sinirlensende etsende onların gucu olmadan, onlarsız olmadan yapamayacagını anlıyorsun... :)

0|1
    0|0
    • demeyin be şöyle

• Keşke sana para vermeyide kesse. Sonra anlarsın ona muhtaçliğini, değerini. O yaninda yiyemediğin ama başka yerde yediğin lokma bile o Babanın alın teriyle çalışarak eve getirdiği lokma.

• of şu lanet adamı savunma. iyi acil zamanda da vermesin kendim çalışırım ben

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazı dönemler olur öyle sonra düzelir.
    Normale döner, sürekli aynı çatı altında yaşamaktan oluyor..

0|0
    0|0
  • Ne konuşuyorlar ki

0|0
    0|0
  • karakter olgunlasınca oldsfam yani büyüdüğün aile ile geçinmek birçok genç yetişkin için zor olur sende bir sorun yok. yakın zamanda kendi evinde kendi ayaklarının üstünde durmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Aynı Durumdayız Sorun BABAM ! Laf Dinlemez Dedim Dedik. Hep Onun İstedigi Olsun İstiyo Ama Olmuyo İşte Öyle. Az Kaldı Askerim Ocak Ayında Yapıp Geliyimde Resti Çekiyorum Ben.

0|0
    0|0
  • Hayırdır niye öyle düşünüyorsun? Hangi davranışları seni soğuttu.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Olur oyle ya takma.

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • sana karşı nasıl davranıyorlar?

0|0
    0|0
    • babam ve kardeşim aşağılıyolar beni

• çünkü sanatını anlayacak beyin yok kusura bakma ama. bizim milletimizin çoğu kafasının basmadığı şeyi küçümseyip aşağılar. okuyor musun çalışıyor musun bilmiyorum ama ayrı bir daireye geçme şansın yok mu?

• Malesef ki gecemem ayri daireye. Mis gibi klasik gitarimi niye kucumsuyolar baslangic seviyesinde de degilim baya parmaklarim nasir tuttu hissetmiyorum. Gitar yerine dan dun diyo bagirdim bugun kucumseme be diye ne alaka diyo kafadan catlaksin valla diyo

Yükleniyor... ;