Sizce bu neden kaynaklanıyo?

Merhabalar konuya nasıl gireyim bilemedim fakat şu sıra çok fazla dolduğumu hissediyorum ama ben kimseye bir problemimi açık açık anlatamıyorum sanırım kimsenin anlamicağını ya da hani bir yararı dokunmayacağını düşünüyorum çünkü ben hep 'ancak kendine kendin yardımcı olursun' diye düşünürüm aslında kendim dışında herkesin problemini dinlerim ve elimden geldiğinin bile fazlasıyla yardım ederim ama niyeyse ben aynı şekilde kimseye bişeyimi anlatamıyorum aşırı hassasım duygusal olarak gerçekten bilmiyorum ama sürekli ağlamaya ihtiyaç duyuyorum bunun nedeni belkide kimseyle derdimi konuşmamamdır bilmiyorum bazende kendime senin dertlerin insanlara dert bile gelmez senin hiçbi derdin yok diyorum ama sizce bu neden kaynaklanıyo kimseyle eskiden bir güven sıkıntısı yaşamadım çünkü kendimi bildim bileli kimseye anneme bile derdimi anlatamam

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış öyle bir arkadaşın veya annen veya dert ortağın olmaliki ayağını bir yere çarptığında bile ona anlatabilmeslisin dememeşisin kendi kendine anlatsam olurmu veya olmazmı anlatacan dert ortağın anlayışlı olmalı işte yani belki insanlar sana güven vermediği içğndir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben de senn gibiyim. derdinin dermanı duada. dua et. ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• açılın ben psikoloğum

0|0
    0|0
  • Sen sus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;