Çocuğunuz sigara içse ne yapardınız?

Lise yıllarında falan kızınız/oğlunuzun sigara içtiğini öğrenseniz yakalasanız tepkiniz ne olurdu?

0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• vallaha ailede içen varsa anne ya da baba çocuklarıda içiyor karışmaya haklarının olduığunu pek düşünmüyorum en azından kızma hakları ama ailede içen yoksa neden özendiğiini sorar neden böyle birşey yaptığını öğrenmeye çalışır sonrada kendimi sorgularım acaba benim hatam ne diye

1|0
    0|0
  • İçemez

1|0
    0|0
  • Niye puro içmiyon diye kızarım

1|0
    0|0
  • Bedenine zararlı biliyosun değil mi derim. Evet derse iyi devam et o zaman derim.

1|0
    0|0
  • galeri8.uludagsozluk.com/.../...-cuğara_756546.jpg
    Ulan g*t bir gün şöyle jest yapmadın babana diyip doverdim

1|0
    0|0
  • bıraktırtırım

1|0
    0|0
  • Yanımda içmesini söylerdim, çünkü gizli yapması daha kötü hevesini alınca bırakır ama gizli içince daha fazla alışkanlık yapar...

1|0
    0|0
  • balkondan aşağı atarım.

1|0
    0|0
  • Sigara içmeyi bırak

1|0
    0|0
  • Eline benim elektronik sigarayı veririm istediğin kadar iç derim.

1|0
    0|0
    • Hacı ben sigara icmiyorumda nargileye bayılıyorum elektronik sigara aynı etkiyi veriyor mu ona baslicam yakında 😃

• @HasicTearCont esigaraal. com - Serkan Bey. Ben bu siteden aldım. Önce siparişi veriyorsun, sonra parayı yatırıyorsun, Sen parayi yatirinca da siparisin yola cikiyor. Ben oglen 12 de siparis verdim ertesi sabah 08.30 da da siparisi teslim aldim. Guvenilir birisi.

Bu arada bu esigara olayi dikkat edilmesi gereken bir olay. Bizim ego mega v2 ler mesela piyasada guya (!) 150 liraya da var. Bunlarin alayi sahte ve iki gunde bozulan urunler haberin olsun. Benim aldigim site bir arkadasimin yakininin sitesi oradan şaşma derim.

• tamam dikkate alıcam tşkler

• Keserim.

1|0
    0|0
  • Dislerini dokerim

1|1
    0|0
  • daha yararlisi ot icmesini tavsiye ederim...

1|1
    0|0
  • yarasın arslan parçasına :D

1|0
    0|0
  • Lisede bende içmiştim. Hemen kızmam karşıma alır konuşurum.

1|0
    0|0
  • beraber içeriz evladımla :D

1|0
    0|0
  • İçmemesi için uyarırım.

1|0
    0|0
  • Sigarayla ilgili en iğrenç videoları, belgeleri gösteririm. Eğer anlamıyorsa başka türlü anlatırım.

1|0
    0|0
  • Ben icmiyorum. İcerse kırbaçla doverim valla

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 29

• Yaşı küçük diye kızarım. Üniversiteye geçsin naparsa yapsın

1|0
    0|0
  • İçmemesini isterim ama içiyorsa yapcak bir şey yok, izin vermesem gizli yine içer o yüzden kendi tercihi, ben içmiyorum mesela

1|1
    0|0
  • Bırakması için konuşurdum, bunun üzerine yine yakalarsam babasına söylerim. Ama çevremde ailesi konuştuğu halde yine aynı şeyi yapan çocuklar var üzücü bir durum.

1|0
    0|0
  • içmemesi gerektiğini söylerim zararlarını negatif yönlerini anlatırım. hala içicem derse içsin ben yasaklar koyarsam ona cazip gelir

1|0
    0|0
  • Eğer ilk denemeleri olduğunu düşünürsem güzel bir dille uyarırım ama sürekli içtiğini anlarsam döverim.

1|0
    0|0
  • uyarırım devam ederse karışmam. Bu onun hayatı

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam

1|0
    0|0
  • Benim bırak dememle bırakmayacağını bildiğimden sanırım bir şey diyemem artık

1|1
    0|0
  • Çok üzülürüm anne baba icmiyor neden yaptı diye dert ederim

1|1
    0|0
  • Annem benim içtiğimi öğrenince ilk başta ağlamıştı ama sonradan sigara almaya başladı tabi o arada psikolog gibi sürekli konuşuyordu bırakmam için şimdi bırakma seviyesindeyim 2 gündür içmiyorum bakalım 😂

1|0
    0|0
  • kulaklarından tavana asarım

1|0
    0|0
  • Kızarım

1|0
    0|0
  • Bırakması için elimden geleni yapardım. Baktım devam ediyor elektronik sigara alırdım. Onunla da bırakmazsa yapacak birşeyim kalmaz.

1|0
    0|0
  • Uyarırdım kızıp dövecek halim yok evladım sonuçta ama alışmaması için uzaklaştırmaya çalışırdım

1|0
    0|0
  • Bırakmasını isterim zararlarını anlatırım ama yine olmuyorsa yapacak bir şey yok Baskı vs diyenler içecek olan her türlü içer zaten

1|0
    0|0
  • Bence benim korkumdan içemez :)

1|0
    0|0
  • yani kızmam ama bırakması için uyarırım

1|0
    0|0
  • Uyarırdım baktım dinlemiyo harçlığını artırırdım gidip ucuz sigara içip daha da zehirlenmesin yavrum

1|0
    0|0
  • Ceza veririm o sigarayi birakmasi için herşey yaparim.

1|0
    0|0
  • İzin vermem

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor... ;