Güzel bir kiza heryerde sen guzelsin mi denir?

Mesela bir kiz guzel diyelim ki bunu anlamaso icin girdigu her ortamdaki insanlar ona bakmali veya cogu ozellikle hemcinsleri ona guzelsini demesi lazim. demezlerse guzel olmuyo mu arkadaslar?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Güzellik göreceli bir kavramdır. Beni beğenen kadar çirkin bulan da var. Arkadaşım bir defasında kafası güzelken sen yemin ederim çok çirkinsin demişti😂😂 E umurumda mı Hayır neden takacaksın ki? Sen kendini güzel bulduktan sonra bu duruşuna yansıyacak zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Demmez

0|0
    0|0
  • bunu cidden düşündün mü :D

0|0
    0|0
    • Yani evet :D

• Ya ben kendimi guzel buluyorum istiyorum ki insanlarda ozellikle. hemcinslerim bunu bana solesinler ya da yeni gordugum biri solesin :D

• ego sende tavan.
      böyle mutlu olamazsın.

• Ne olmuş yani söylesin

0|0
    0|0
  • Dozunda denir ki hakediyorlar zaten.

0|0
    0|0
  • Güzel kıza öyle demeyin ki piyasa değerleri rekabete açık olsun. bunuda benn mi söyliyeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence bu güzel ve egolu kızlar için geçerli egosu yoksa sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • Denmiyo msla bni kadinlar yolda durdurur dua eder tukurur oyle yollar hatta bikere durakta duruodum oha takvimden firlamis resmen yuze bak diyede tepki aldim ama sadece yasli kadnlar diyo :))))

0|0
    0|0
    • Aslinda senden iyilerini gordum yani okadarda degil ama Şu an anladim ki demekki illa cok guzellere denmiyo bu :D

• Aynen oyle ztn bana guzelikten değil digimden denilmiyo gozlerim dikkat cekiyo bide tenim purusuz ya oyuzden nekdar zayfsin kilo al biraz cok cirkinsin diyende oldu :)

• Yok canim yanlis anlama guzelsinde hani abarti degil okadar belki benim mavi gibi gozlere antipatim oldugundan bana ole geldin :D neyse ya hadi bakalim :)

• Güzellik göreceli bir kavram. Ama genel kanı az çok fikir verir insana evet.

0|0
    0|0
  • hayır illa dillendirmek mi lazım bir şeyleri

0|0
    0|0
  • Bence hayır.

0|0
    0|0
  • Yok canım ne alaka bana bütün kızlar ne kadar güzelsin maşallah bebek gibisin derler ama aslında orangutan gibiyim çirkinim yani ilgisi yok

1|0
    0|0
    • Kiz guzelsin demekki oyle diyorlar ne alaka

• Ozaman bu demek oluyoki birinin guzel oldugunu anlamasi icin ona herkesin aaa canim masallah ne guzelsin demesi gerekmiyor oylemi :D

• Aynen

Yükleniyor... ;