Bayan arkdaslarımıza sizce EHLİYET Verilmelimı verilirse ne tür önlemler alınmalı?

evet arkadaslar bu videomuzu izledıkten sonra bayan arkdaslara ehliyet verme konusu hakkında ne düşünoyrusnuz...

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Verilmesin ya. Biz her haltı beceriyoruz da bir araba sürmesini beceremiyoruz vallahi billahi.

0|1
    1|1
    • HELAL olsun işte bu yıllardan beridir beklenen cevaptı... :) :) ;)

• O nedenle 28 yaşına geldim hala ehliyet almadım almayı da düşünmüyorum hahaha

• bosver senıde sevgılın gezdırır hem daha emın ellerde gezmıs olursun :) hahaha

Kızlar Ne Diyor 1

• Siz kadınları ikinci plana ata ata , böyle ezik üzük kaldık. Biriniz de çıksın desin yiğitçe , kadınları ezen biziz onları bu kalıba sokan bizleriz diye be...

0|0
    0|0
    • nerden oraya çektin şimdi bunu sizinde ezilesiniz var sanki hemen biz eziliyoz :D

• algı operasyonu insanları kanıtı olmyan iddalara medya yazar siyasetçi aracılığı ile hazırlama beyninde bu konudaki fikirlerin temel atma işidir ama bu bir gerçek hani erkeğin daha güçlü bir yapısı vardır fizyolojik olarak işte bu öyle bişi erkeklerde kadınlara göre şoförlük konusunda doğal bir yeteneği var yani trafik zaten karışık durumda yeteneklilere bırakma zamanı gelmedi mi sizce?

• senın söledıgın seylerın hepsını cok ıyı bılyırom ama videolardakılerı cogunu yasamıs bır kısı olarak ne dememi beklyıorsun anlamıyorm kı ben kadınlarımız ezmıyorm sadece bu konuda ben ce farklı bir cözum bulunmalı dıyorm...

Erkekler Ne Diyor 6

• Zaten verilmiyor mu ehliyet verilmeye devam edilsin otobüs kullanan kadın var Alanya bir Erkekten daha düzgün sürüyor sallamıyor sürerken otobüsü

1|1
    0|0
    • veriliyor biliyorum ama gunumuzde karsılastıgmız onca seyden sonra hala verılmemılı? ve senın dedigın bayanlar 1000 kişide 1 cıktıgını var sayarsak durum vasat... anlıycagın

• Bizim Alanyadaki kadınlar iyi kullanıyor bilemiceğim traktör, kamyon, kepçe vs herşeyi kullanıyor tabi panik yapanlara diyorsun onlar ayrı kazaların sebebi genelde anlayışsız erkek sürücülerden de oluyor görüyorum kadın bir an panik yapıyor gaza bassana devam et hadi falan diyenlerde içinde keyfi kırıyor kadının sadece biraz özgüvenle her şey olur gibime geliyor heyecan yapmasalar iyi sürüyorlar aslında

• Onlara özel bır gun ayrılmalı trafıge cıkmaları ıcın senede 1 gun falan kanks

0|2
    1|0
  • verilmemeli bakın bu yapılırsa memleketin trafik sorununu çözeriz kene gibi direksiyona yapışanlar komik duruyor her an kaza yapacaklar belli

0|1
    0|0
  • Kadınlar erkeklerden daha dikkatli davranıyor trafikte. Bence erkeklere ehliyet verilirken 2 kere düşünülmeli.

1|0
    0|2
    • Ne alakası var reis geçen trafikteyim kız bana hava atıyordu elinde telle oynuyor direksiyonu bırakmıs çevirme oldu neyse kızın ehliyeti yok :D

• @retkir12 Ahah yok be :D

• eee Bak ben şunda karşıyım erkekler bayan gördümmü durur erkek gördümmü durmaz karşıdan karşıya geçmek için bende bayanları bekletiyorum erkeklere yol veriyorum ama sürme konusunda üstünlük çabası var tamamen nasıl diycen erkekler ne sanıyor biz her şeyin üstesinden geliriz gibi diyenlerde var ve aşırı panikler kızlar öhh desen çığlık atarlar arkadan biri vursa kapıyı açıp kendilerini atarlar arabadan :D

• Vermesinler knk

0|1
    1|0
  • Bayanı erkeğimi var hepimiz insanız kazan yapanların %99 u erkek onu napıcaz

0|0
    0|0
    • bunun sebebı trafiktekı surculerın %99 erkek olması...

• Ozaman kadın sayısı az genelleme yapıp bütün kadınları suçlu bulmamak lazım

Yükleniyor... ;