Satanizme nasıl bakıyorsunuz?

Kedileri çok severim ve onlara eziyet edenlerin Allah belasını versin şeytana tapmak nedir ya ve şu yılda çok gördüğüm ergen kızlar kndini Satanizmden biri gibi gösterip siyah siyah giyinmeler neler özenliyor anlamıyorum siz nasıl bakıyorsunuz?

• Bırakın Herkes Kendi Hayatını Yaşasın
    22%(9)24%(19)Oy Ver26%(10)
  • Allaha Bırakıyorum
    54%(22)51%(40)Oy Ver47%(18)
  • Banane :d
    24%(10)25%(20)Oy Ver27%(10)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ''Kedileri çok severim ve onlara eziyet edenlerin Allah belasını versin şeytana tapmak nedir ya ve şu yılda '' yazdıklarını okurken güldüm. :D bir tane daha gülsem sorun olmaz. Neyse özentilik kötü bişey ebevynler doğurup sokağa atıyor ellerde telefon beyinler boş derslerden bir haber. Sonra böyle hayasız akımların peşine düşüyorlar. ondan sonrada temeli zayıf olan toplumlar meydana geliyor. Ayrıca kedi kesenleri Allah ıslah etsin davarca hareketleri bırakıp insan olma yolunca bir kaç adım atarlar inşallah :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kararları kimsede buna karışamaz. O zaman onlarda desin allaha tapanlar kurban bayramında o kadar hayvanı öldürüyo caniler diye yani durum aynı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Saygı duyarım, ata eşeğe tecavüz eden bir türe secde etmeyen şeytana tapıyorlar.
    Şeytan gibi iyi birine inanmıyorum ama saygım var.

0|0
    0|0
  • 2|0
    1|0
  • Satanizm kedi kesmek değil ki

2|0
    0|0
  • Herkesın kendı tercihi kanks

0|0
    0|0
  • hepside özenti bebesi şeytanın ş sini görseler dillerini yutup altlarına ederler kötülükten kötüden haberleri yok yaptıkları sapıkınlıga şeytan bni bahane edip yedikleri haltın günahını bilmiyolar der bunlara bunlar şeytanında üstündeler bence ALLAH'ıslah etsin ve unutmamak gerekirki insan sevdigi ile beraberdir deniyo ALLAH kalplerimizden sevgisini ve imanını eksiltmesin

1|0
    1|0
  • Allaha bırakıyorum olarak işaretledim ama karşıma bir çıkarlarsa kazıklara oturturum onları. Ayrıca her siyah seven satanist de olmuyor o algıdan çıkman doğru olur.

0|0
    0|0
  • Beni yemesinde ne yerse yesin...

0|0
    0|0
  • satanistliğe bir yönelgim var

0|0
    0|0
  • Hayvanlara zarar vermedikçe ne halt ederse etsin hayvana zarar veren ne halt olursa ne inançtan olursa farketmez bende ona zarar veririm 👍🏻

0|0
    0|0
  • Saçma sapan işler.

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
  • seytana tapmak allahi tanimaktir dolayisi ile satanizmi yasaklamakta en az satanizm kadar sacma bisey geliyor bana

0|0
    0|0
  • Şahit olursam hepsini döverim nerede hayvan görse sarılası gelir

0|0
    0|0
  • Ölüm sart onlara

0|0
    0|0
  • Satanizmin çeşitli versiyonları vardır Teistik satanistler kedi keser şeytana gerçek anlamda taparlar en tehlikeli satanistlerdir

0|0
    0|0
  • Cahillik başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • bakmıyorum

0|0
    0|0
  • İyi bakan yoktur herhalde

0|0
    0|0
  • siyah giyenler satanistmi shsgshsj

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Öncelikle yanlıs bildigin bir konu. İyi arastırıp anket yapmalısın. Satanistlerin hiçbir hayvanla alıp veremedigi yoktur. Kedi kesme isi popüler bir saçmalık ve yalandan ibaret. Islam dininde bile kurban varken bu göze carpmıyorda kedi mi çarpıyor onu da anlamış degilim. Her neyse dedigim gibi, satanistler kedi felan kesmez çünkü satanizm de kurban inancı yoktur. Sanatizm de yapılan ritüellerde sunak olarak hayvan degil mum kullanılır. İnanılan beş element yani hava, toprak, su, ateş ve ruh bunlar dışında başka bir şey kullanılmaz. Bir kaç salak saçma sapan ayinler yapıyorsa bu onları satanist yapmaz. Gerçek satanistik bu degil. Ayrıca anlamıyorum bayramlarda hayvanların kafası kesilirken bu kadar rahatsınızda kedilerde sorun yapıyorsunuz.

1|1
    0|0
  • Satanistim.
    Kedi kesmiyoruz. Öyle bir şey yok, onlar psikopat.
    Habire siyah giyiyoruz diye bir şey de yok..

1|2
    0|0
  • Bak arkadaşım satanist değilim önce bunu bil. Onlar kedi kesmez. Hayvanlara zarar da vermez. Saçma sapan ergen sitelerinden öğreneceğine git adam akıllı araştırma yap.

1|1
    0|0
  • kedi sahibiyim şahsi gıcığım var kendilerini tamamen kişisel sebepler zevk için öldürebilirim satanistleri

0|0
    0|1
    • ayn minnoş bir kedim var b p**lrn nesli çoğalıo kedilerin nesli tükenirse bunlar yüzündern

• Sapkınlık işte.
    Hayvanlara zarar vermenin ve kötülüğe tapmanın bence bir bahanesi olamaz.

0|0
    0|0
  • Tapacak bir şey bulamama hali

0|0
    0|0
  • Satanistlik kedi kesmek demek değil. Ayrıca siyah giyimle alakası yok. Araştırmadan yorum yapmayın. Hakarete de gerek yok.

1|1
    0|0
  • Satanizmin ne oldugunu bilmiyorum. Tanıdığım tek satanist @-audinceeeee :/

0|0
    0|0
  • sevmem ama çok yanlış

0|0
    0|0
  • İstediği şeye tapsın banane, yeter ki kedilere ve diğer canlılara zarar vermesin

0|0
    0|0
  • Kesi kesenler iblis taparlardir müslümanlik hiristanlik ve yahudi dinindeki şeytana taparlar yani kötülüğü temsil eden varliğa taparlar kedi keserler siyah giyinirler metal veya rock dinlerler genelde ancak biz satanistler ik çeşidi vardir spiritual ve laveyan biz spiritual satanistler hiçbir canliya zarar vermeyiz buna hakkimiz yoktur siyah giyinmeyiz ben sari pembe renklerini çoğunlukla giyiyorum şeytanin tek rengi siyah değildir kirmizi mavi de luciferin rengidir.
    Eğer doğruyu söylediğimden emin olmak istiyorsan iskandinav ülkelerine bak onlarda en baskin inanç satanizmdir özelikle isveç ve norveç te hatta isveçte satanizm klisesi vardir iskandinav ülkelerine baktiğinda ne kadar huzurlu olduğunu anlarsin danimarka dünyanin en mutlu insanlarin yaşadiği ülke seçilmiştir.
    Biz satanistler senin gibi normal insanlariz hepimiz rock veya metal dinlemiyoruz siyah giyinmiyoruz hiçbirşey kesmiyoruz öldürmiyoruz ancak müslümanliğin olduğu ülkelere bak hergün savaş içindeler yüzyilardir hayvanlari çocuklari kadinlari öldürüylar ve hala devam ediyor artik çocuklar kadinlar hayvanlar ölmesin istiyoruz lütfen ancak sizler bizi kedi kesmekle suçliyorsunuz ne aci bir durum...

3|3
    0|0
Yükleniyor...