Sizce yaşlılığı çok çabuk kabul eden bir millet değil miyiz?

Ülkemizde yaşlılığın avantajlarından faydalanmak isteyen herkes yaşlılığı hemen kabul ediyor. Bunu en çokta toplu taşıma vs. de görüyoruz. Yabancı bir turiste yer verdiğin zaman, erkek ya da kadın ben yaşlı mıyım tribine giriyor. Bizimkilerse 35'i geçince ben yaşlıyım oturmalıyım tribine giriyor :D Toplumun her alanında böyle. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen oyle. Benim 86 yasindaki dedem ayip olur diye bedava toplu tasim karti almiyor. Millet 40 olunca moruk saniyor kendini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Haklısın

0|0
    0|0
  • Yoooo, ben etmiyorum.😀

0|0
    0|0
  • Erkekler için öyle..
    Yaşını inkar eden 'Benim ruhum genç' deyip yaşından beter hareketler yapan teyzeler yok değil :D

0|0
    0|0
  • Toplumda buyuge hurmet var illa ki cok yasli olmalari gerekmez fakat her ne kadar fiziksel olarak yaslilik sartlarini tasimasalar da ulastiklari biyolojik yas cevredekilerden fazla ise bu kendini buyuk ya da yasli hissettirir... yasli demek yas almak demek yasi fazla olmak demek eli ayagi tutmamak anlaminda degildir... hem kastettigin yaslilarin oturmasiysa yer verdigimiz halde oturmak istemeyen zipkin gibi dedelerimizi goz ardi edemezsin..

0|0
    0|0
  • Yaşlıyım :( daha evlenmeden gözlerimi yumucam bu dünyaya

1|0
    0|0
  • Farkli bir hayat mücadelesi var belki ondan

0|0
    0|0
  • ben ücretsiz basanlara yer veririm fark etmez

0|0
    0|0
  • Ben değil de annem daha 37 yaşında ayyy 60 yaşına gircem ayyy böyle ayyy şöyle diye beni bitirdi 😂😂

0|0
    0|0
  • Dışarda da teyze desen alınıyolar işlerine geldiği gibi davranıyorlar aslında

0|0
    0|0
  • Cok dogru ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Her şeyi kabul eden bir milletiz

0|0
    0|0
  • 1 durak ötedeki fırına ekmek almak için otobüs kullanan 65 yaş üstü yaşlılara kızıyorum ben ya. Evinin önünde fırın var üstelik. bir de sıkılıp sehiri turlamak için binip millete soru soran tipler var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Toplum olarak kaliteli yaşlanma ve yaşlanma karşıtlığı kavramlarından bihaberiz! Yakın tarihte ayrıldığım projemden daha doğrusu işimden ayrılırken, teker teker vedalaşmak durumunda kaldığım insanların yüzlerine dikkatli baktığımda benden 5-6 yaş küçük erkekleri geçtim,10-12 yaş küçük kızların bile ne kadar erken yaşlanma rotasına girdiklerini gördüm, üzüldüm. Şunu asla unutmayın;an itibariyle bir daha olamayacağınız kadar gençsiniz!

0|0
    1|0
  • Toplu Taşımada yer veririm Yaşlı olsun olmasın bende büyükse bazıları hele yer verince dua etmesi bana yeter karşımdaki bir bayanda olsa yer veririm malum kalabalık ortam vs.

0|0
    0|0
  • aynen öyle ben de bunu düşünüyordum geçen. 40a gelince ihtiyarladık bizden geçti muhabbeti, kare gömlek giyme devri, evden çıkamama.

adamlar 50 yaşa "orta yaş" diyor amerikada.

0|0
    0|0
  • aynen öyleyiz

0|0
    0|0
  • Bizi zaman eskitmedi biz zamansız eskidik

0|0
    0|0
  • evet sanırım haklısın ben şimdiden ekndimi yaşlı hissetmeye başladım

0|0
    0|0
  • yaşlılıktan değil uyanıklılıktandır ,
    evlilik programlarında 67 yaşında amcamız göbek atabiliyorsa ben daha ölmedim kuşum ötüyor manasında yapıyor otobuste oturanların kuşu ötmüyor. #Dasdfghjkl

0|0
    0|0
  • Ben Şu an yasli hissediyorum 😕

0|0
    0|0
  • Gülünç.

0|0
    0|0
  • Lanet yaşam koşulları...

0|0
    0|0
  • iyide dostum yaşlıyım ben yas gelmiş 35 e dayanmış napıyım kalkıyım da 20 likler mi otursun

0|0
    0|0
    • Hayır 20 likleri kaldırıp oturmak isteyenlerden bahsediyorum ben

• yok la okadar da yaslı deyilim kaldırırsam döverler beni yoksa 😂

• evet

0|0
    0|0
  • Bu senden kaynaklanan bir durum.

0|0
    0|0
  • Aynnen

0|0
    0|0
  • Evet eti cok yedigimiz icin ayrica..

0|0
    0|0
  • Dünyaya nasıl bakarsan öyle algılarsın.

0|0
    0|0
  • öyle gorunuyor, öylede olması gerek

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Koltuğumdan kalkmadım diye beni çekiştiren teyzeler sizleride unutmadım hepnize selamlar

0|0
    0|0
  • Öyleyiz kank

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor... ;