Ucuz kiyafet nereden bulabilirim?

Arkadaslar ailem calistigim paradan aylik 100lira veriyor bana zaten yol parası 112 lira tutuyor 1 2 saat erken kalkıp yuruyerek gidiyorum işe kiyafetim kalmadı İstanbul'da ucuz kiyafetler nerede satiliyor

0|0
1010

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Pazarlara bakabilirsin bakırköy ve bahçeşehirde güzel şeyler vardı uyguna

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• O para senin hakkın kimseye verme

0|0
    0|0
  • Kardeşim söyleyene benim yol param zatrn 110 lira ben soylemesı ayıp iki bin kusur alıyorum eve bir kurus vermıyorum.

0|0
    0|0
    • Babamın borcları var böyle bir şeyi söyleyemem söylesemde işe yaramaz zaten 😊

• Allah sanada ödeme kolaylığı nasip etsin 😊

• Benım de banka kredısı benım de babam ıcer ama sorumlulugunu bılır brn krndım ıstedım borcu

• pazardan

0|0
    0|0
  • Özgür donusume katil tamamen ücretsiz eminim bulabilirsin kiyafet

0|0
    0|0
  • 10 liralık falansa mahalle aralarındaki yerlerde satarlar.

0|0
    0|0
    • Sislidekiler pahali ya 😣

• Pendik tarafına uğrarsan ulaş bana müsait olursam ailemle yollarım yardımcı olmaya çalışırım.

• nerede bulujnyuorsun nekadarlık bişiler bkıyon

0|0
    0|0
    • Şişli de oturuyorum da misal 5 10 liraya alabilecegim yerler var mı işte magazalarda ki gibi abarti olmasin da

• Zaten pazardan giyiniyorum hep 😊Hani sey dedim toptan falan varsa

• en basiti tanıdk biri var bakırköy pazarı ucuz ordan alıyorda şişli gibi yerde kiradamsınız

• Semt pazarında

0|0
    0|0
  • Bit pazarı kanka

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya var mı senin gibi kızlar halen :( Şimdi ki kızlar ailesinden para alıyor vermeyince kötü olur ailesi senin de ailen elinden alsın :(

0|0
    0|0
    • Arasıra evede iş götürüyorum oyle olunca daha fazla oluyor param 😍

• Tekstil atolyede calisiyorum

• Anladım bence biraz da kendine biriktir paranı bankaya falan sakla hepsini ailene verme

Kızlar Ne Diyor 9

• Taksim de terkoz cikmazi var orda ucuz ve güzel seyler var...

1|0
    0|0
  • Ailen niye emeğini sömürüp sana köle muamelesi yapıyor, kıyafetten önce buna bir çözüm bul istersen.

1|1
    0|0
    • Olsun onlar benim ailem Allah başimdan eksik etmesin 😊

• Yaaa belirli gunlerde olan sosyete pazari diye biseyy vaar 😄 10 tlye cilllloopp gibi ayakkabi bile alip memnun kaldigim bile olduu yanii tavsiye ederim caniim ayakkabi canta elbise hersey cok uygun :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Pazardan

0|0
    0|0
  • Butiklerde hem güzel hem ucuzşeyler bulabilirsin veya pazarda kaliteli şeyler olabiliyor bazen

0|0
    0|0
  • Chanel var İstanbul'da. Mutlaka bir git bak

0|0
    0|0
  • Pazar

0|0
    0|0
  • Bende 50 tl aliyorum sukret.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;