Sizce aldatmak nasıl bir sorun?

Aldatmak insanın psikolojik olarak yaşadığı bir sorun mu? Karakter olarak yaşadığı bir sorun mu? Fizyolojik olarak yaşadığı bir sorun mu? Veya aldatmak sizce bir sorun mu?

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Karakter dediğimiz kavram 10 yaşına kadar şekillenen bir kavram 10 yaşındaki çocuk kadınla erkek arasındaki ilişkileri anlayamazken aldatmayı karakter olarak belirleyemez sadece bize kronik olarak aktarılan huylarımızda çapkınlık yetinmeme gibi huylar var ve bunlar sadece törpülenebilecek şeyler aldatmak çoğu zaman psikolojimizin bizi şekillendirmesinden meydana gelen bir durumdur geneldede hastalık

0|0
    0|0
    • yani aldatan insanın anne babasında da hata var diyebilirmiyiz bu durumda?

• Gelelim yaşım ve okulum konusuna kimseye yalan söylemek gibi bir amaç içinde degilim olmamı gerektirebilecek durumda olsaydım da söylemezdim ve hukuk öğrencisi olsamda psikolojiyle ilgilenmem yasak filan değil hatta suçlu psikolojisini anlamam şart ve aldatma boşanma avukatlarının itemlerinden biri aldatmaların neyden kaynaklandıgını bilmeden benim onu savunmamı isteyen müvekkilimi savunamam değil mi?

• Toplum normal diyene kadar sorun.

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• Sorun olarak algılanmaz sonuçta sorun olup olmaması insanların algılayışına bağlı. Bana göre her daim sorundur ama topluluğun algılayışı önemli.

• değişik :)

• Karakter olarak tabikide

0|0
    0|0
  • Karaktersizlik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bilemedim şimdi ama galiba fiziksel ve ruhsal bir sorun mutlu degilsen mutlulugu aramak başkasından zevk almak

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;