Başkanlık Referandumu geliyor oyunu ne yönde kullanıcaksın?

Padişah olma yolunda referandum geliyor Aslında içinde yaşamasak komik ülke =/

• Hayır Padişah tanımam =/
    69%(11)76%(26)Oy Ver83%(15)
  • Padişahım çok yaşa hülooogh
    31%(5)24%(8)Oy Ver17%(3)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
''
##

0|0

En İyi Kız Görüşü

• %80'le evet çıkar o ben size diyeyim.

0|3
    0|0
    • Yelpaze ile yellersiniz başkanınızı o zaman Asdf

• Ben de 10 çocuk yapıp hükümete salacağım :DD

• Eig için teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Vatanseverler (!) ülkenin iyiliği için başkanlığa evet diye yürüyüş yapar malllar..

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Atatürkün emek ederek kurduğu bu ülkeden artık insanların gerizekalılığı yüzünden utanıyorum. Padisahlık sistemi isteyenlerin mantığına şaşıyorum

0|1
    0|0
  • Allah bu canı bu bedenden alana kadar inadına hayır diyor, hayır diyenleri destekliyor tek ve yegâne devlet-i aliyenin görmüş olduğu tek halifemizin düşüncesini onaylamıyor, kendi fikirlerimi sunuyorum. Teşekkürler. Sjjsnwn 😂

0|2
    0|0
  • refarundum olursa demokrasi olur. meclis seçmesin millet seçsin bencede

0|1
    0|0
  • Ülke değil içindekiler komik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Padişah falan istemem.

0|1
    0|0
  • Allah bu canı bu bedenden alana kadar inadına hz recep tayyip erdoğan lord kumandanı destekleyeceğiz tek ve yegane devlet-i aliyenin görmüş olduğu tek halife o dur.

2|0
    2|2
  • Şimdi sokaklardaki sahte ülkücüler ve mültecilerin oyu yeter onu başkan yapmaya bundan sonra ülkede ne olursa olsun tın

0|2
    0|0
  • MGK toplantisindan sandik cikacak.

0|2
    0|0
  • Türkiye de başkanlık gelse de gelmese de sıkıntı bitmez. ayrıca başkanlıkla padişahlığın bir bağlantısı yoktur. Türkiyede yönetim şekli sorunu da yoktur. Türkiye'nin sorunu demokrasidir. en başta akp, chp, mhp ve hdp de birisi çıkıp genel başkanını eleştirdiği zaman olanları biliriz. partilerin içinde demokrasi yok; halka adalet dağıtıcağız diye milleti kekliyorlar. la senin partinde adalet yok

0|0
    0|0
  • Ne padişahı olum kaçıncı yüz yılda yaşıyoz :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...