Erkek dedign iskandinav olacak degl mi kızlar?

olay sarışınlık renkli gözlülükte bitmiyor. adamlar kumral da olsa çok yakışıklılar. kendilerne haslar. kibarlar ve zekiler. tarzları müthiş. malesef sayıları az :( nüfuslarını çoğaltmak lazm. aslında diger erkek milletlerni kısırlaştırıp onların malum cogalm hucrelerni satmak ve yaymak lazım. hem herkes güzel insan görür dünyanın her yerinde böylece.

Güncellemeler:
türk erkegi diyenler kesin pembe kılıklı maviler :d
gerçekleri ne haltna rahatsız ediyor sizi anlamıyorm ki az açık görüşlü doğrucu olun.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bana bir Norveç İsveç gerek gerisi I ıhh

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Cevaplara baktımda ne kadar çir. kef bir garısın iskandinavmış seni anca haitili erkek paklar ayrıca lafıma laf katanın...:/

1|2
    3|0
  • Biriniz italyan diyor... biriniz iskandinav... biriniz koreli... hepiniz istiyorsunuz... bide onlara sor bakalim sizi istiyorlarmi

1|1
    2|0
  • Seni iskandinav spermlerini yaşatma ve yayma derneği başkanı seçiyorum. Yeni görevinde başarılar

0|0
    3|0
    • sizi kısırlaştıranları seçmeli ilk :d

• daha mantıklı tartışamıyorsunz bile ahaha. bundan sonrası için yaptık önermizi. artk biz dogduk yaşıyorz. geriye dönüş yok.

• Gizliyi ac , cesaretini göster sonra tartışalım spermci ;)

• Kac iskandinav erkegi tanidin onlarda sana merakliydi sizin gibi burnu havada kizlari napsin
    Cogaltcaksak kizlarini bize gonderde senin gibi kezolar yerine sarisin 180 boyunda puruzsuz at gibi kizlarla sevgili olalim

1|0
    1|0
  • Pardon da hanımefendi en son ne zaman şaaptınız?

1|1
    3|0
  • Ben kadının da erkeğinden de tiksiniyorum iskandinav mı ne haltsa zaten söyleyemiyorum :)

0|0
    3|0
  • kız dediğin de ukrayna albania latin falan olacak değil mi beyler.

Ya bu kıllı kezban kokuşmuş pislik türk kızları kim de lüks arıyor aaaaaaaaaaakahsadhashaah

1|1
    3|0
  • Türkler'den uzak dur eger begenmiyorsan o vakit.
    Sahsen dis güzellige bakan biri degilim. Kalbine bakarim. Zaten benim görünüsüm için beni sevecekse hiç sevmesin daha iyi

1|0
    1|0
    • Hep de biz erkekleri konu edince dis guzellige onem vermiyor oluyorsunz siz de

• Ben bir kadinda edep, ahlak, iman ve zeka ararim insallah :)

• O zmn sektir git iskandinav ulkesine kardeşim

1|1
    2|0
    • Sanki senin oralara sektirp kitme sansn olsa kalirsn da

• bacım musun nesin mk anca klavye de bole konusursun havalanma bana karsi havani alirim senin beyinsiz sidikli mahalle oruspusuz

• ulan orspunun doğurduğu it yavrusu. sana da sana terbiye veren ailene kazık girsin. şimdi o laflarını alıp ananıngötünesok ! senin gibi köpeklerle anca böyle senin anlıcagn dilden konuşulur.

• Ben her türlü kız bulurum , siz de İsveç milli takımını bekleyin erkek göreceğiz diye :D

0|0
    2|0
    • alakasız görüşnü git başka yerde paylaş ishmael. arapmısn nesin bir de. d

• 1.50 boyda kızların yanında 1.90 boyunda erkeklerin olması biraz garip görünebilir

0|2
    3|0
    • ahaha aynen ok garip olur o :D 150liler size kalsn. ama ben zaten baska bir oneri getirdip diger milletri kısırlastrlam onlarn spermleri satlsn dedim. zaten sayıları az herkese yetişmez :d

• 3 iskandinav ülke daha. yaşasn iskandinav erkekleir diyelim kısaca :d

• Parti kursunlar oy verelim hatta :D

• turkiye de cogu nufus akraba evlilignden turedıgı ıcın safkan dıye tabır ettgmz bır genimiz pek kalmadı p yızden Şu an dediklerınız gıbı kız ve erkek soyumuz cok ta iç açıçı degıl

0|0
    0|0
  • Senin seçimin kimse sana karışmaz neyı seçeceksin diye umarım onlarda senı beklıyodur

1|0
    1|0
  • bizde olan onlarda yok yanlız :D

1|0
    2|0
  • İskandinav erkeği olmasam da ben onlara göre daha Çünkü Türküm yeterli mi..

1|0
    3|0
  • kafana gore.

0|0
    0|0
  • Hiç şansın yok gene bana kalacakson

1|0
    2|0
  • Hatun dediğinde rus olacak buda acı bir gerçek 😊

0|0
    2|0
    • kısırlaşmazsanız rus kadınlarıyla birlikte olursanız onların soyu da başka bişeye evrilir :D

• erkek dese de hak verirdm. tabı BUNU dese :D

• Allah iskandinavları senin şerrinden korusun ne diyeyim bilemedim

• Kız dediğin de iskandinav olcak.

0|0
    1|0
  • Baba tarafindan Turk anne tarafindan boşnak im bende yakisikliyim gel bana birak o vikingleri

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 18

• Ahahahah ne güzel anlatmişsin😂😂

5|1
    0|0
  • Babana bok attiginin farkinda misin?

0|6
    1|0
  • Erkek dediğin Türk olacak

0|3
    2|0
  • Beğenmiyor değilim ne yalan söyleyeyim ama erkek dediğin Türk olacak

0|1
    2|0
  • Aynen oyle 👍🏻

1|0
    0|2
  • İşini biliyorsun ☺️

2|0
    0|1
  • iskandinav kızıl saçlı erkek bulsam ohooo :D

2|0
    0|0
  • Esmer yok onlarda 😒

0|0
    0|1
  • Kumral daha iyi sarisin olmasin.

0|0
    1|0
  • Türk erkeği iyidir👍

0|2
    2|0
    • amca bir defol git ya. kıskanclktan ne sacmalayacagni şaşırmışsn sen orda.

• İskandinav değil ama İrlandalısını buldum yarı Türk ama olsun severiz😘😘

1|1
    0|0
  • Esmer tek geçer ya

0|0
    2|1
  • Hiç İskandinav erkeği tanımadım. Bu yüzden bir şey diyemem.

0|0
    1|0
  • Bana latin olsun.

1|0
    0|2
  • Yoo :D

0|0
    1|0
  • Esmer çikolata başkadır sjsjs

0|0
    1|0
  • Önce adam olsun