Fake hesap açtım ve gördüklerim karşısında şoktayım?

Hep kızlar diyordu ya cok sapık var bilmem ne falan filan hesabı açtıktan beş dkka sonra mesaj kutum doldu taştı bir tanede soru sormuştum o açtığım zamanlar ben böyle birşey görmedim aynı soruyu kendi hesabımdan sordugumda 10 kişi anca gelirken buna 80 kişi geldi işin garibi kızlarda kızların sorusuna cok geliyor erkekler de zaten malum ve özelden öyle şeyler atıp yazıyorlar ki kızlara gerçekten diyorum hak verdim artık. abi siz erkeksiziniz biraz klas durun profillerine bakınca o kadar düzgün adamlar görüyorsunuz ama hicbiri düzgün değil hepsi agır abaza ya da sapık bu kadar düşmeyin ondan sonra bu kızların egosu tabi olur bes dkka durdum ben bile ego yaptım orda şaka gibisiniz millet kendinize gelin edebinizle takılın yazık günah ya... Bu arada hesap kapalı suanda midem bulandı.

Güncellemeler:
...

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Sende issizsin.

0|3
    0|0
  • O degil de kizlar mesaj atınca korkuyorum ama erkeklerden korkmuyorum. Zaten kızlarla bu sebeple muhabbet de olmuyor.

0|2
    0|0
    • o niye :D

• E arka tarafta kız mi var erkek mi? Bir de samimi davransan bana yazıyor mu diye düşünecek stresi oluyor. Hani erkek profilinde kız çıkmaz. Çıksa da yazmaz. Erkek peofiline samimi olsan yazıyor edası da pek olmaz. Karışık oldu ama anladin sen, ben biliyorum 😂

• Eh iste ne diyelim..

0|3
    0|0
    • kesınlıkle hak veriyorum artık

• bir de bu sadece sanaldakı hali...

0|2
    0|0
    • gerçekte cok fazla oldugunu düşünmüyorum utanırlar gerçekte

• salaklar ya valla bunu biz kısa sürede değiştiremeyiz işte cehalet bu tamamen...

• evet ısrar eden aptallar bile var

0|2
    0|0
  • Biraz edepli olsan onlarla karşılaşımyorsun

0|1
    0|0
  • sonunda anliyan biri cikti ya tesekkur ederim bize hak verdigin icin ❤❤❤❤❤❤

0|1
    0|0
    • şaka gibi

• ::D:D:

• Arkadaşa psikolog lazım karşı cinsi geçtim hem cinsleri bile sulanıyo 😂😂

Erkekler Ne Diyor 12

• YOk ben adam gibi adamım :D

0|1
    0|0
    • helal sana o zaman :D

• ya normal mesaj atmalarında sorun yok konuşmak için ama öyle şeyler diyenler var ki kızlarda bile var

• Oha çivimiz çıkmış mk ya. Bana yıllarca ağzın pis dediler en azından içim zkişmemiş :D

• Aynen bende cok var yeterki tipini begensinler :d

0|1
    0|0
  • Ahah oyle genelde knk sjdjdss

0|1
    0|0
  • Sende ego yaptıysan yönelim olmasın😉

0|1
    0|0
  • Haklısın kardeşim.

0|1
    0|0
  • Kızdan kıza erkekten erkeğe değişir ama kızların erkeklerden aşağı kalır yani yok kesinlikle onlar egosunu yenseler daha neler yapacaklar da boşver yenmesinler böylesi daha iyi

0|1
    0|0
  • Böyleleri genelleme yapılmasına sebep oluyor. Kurunun yanında yaş da yanıyor.

0|1
    0|0
  • aferin sana

0|0
    0|0
  • ifşa edeydin

0|0
    0|0
    • yok gerek yok cok kişi var hatta burda yorum bile yapanlardan var ama gerek yok

• Ben de açam en iyisi biraz Ego kasam :D

0|1
    0|0
  • Karekter meselesi..

0|2
    0|0
  • hayri alamet değil bu:D
    bugun kız hesabı acarsın denemek icin, dha sonra baska seyleride demek istersin :D kesin

0|1
    0|0
    • ahah :D yok kardesim sıkıntı yok bizde

Yükleniyor... ;