İmkanınızın olduğunu var sayalım... Yurt dışına yerleşir misiniz?

ülkemizde yaşanan olaylar belli. Artık yarın ne olacağını kestiremiyoruz. Bütün imkanlarınızın olduğu taktirde ülke değiştirir misiniz? Ben sanırım giderdim.

• Evet giderim. Bir dakika bile durmam.
    48%(12)63%(26)Oy Ver88%(14)
  • Hayır gitmem. Bu ülke kolay kazanılmadı.
    32%(8)24%(10)Oy Ver12%(2)
  • Kararsızım.
    20%(5)13%(5)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel
Sonuç beni şaşırtmadı. Büyük çoğunluğumuzda korku var 😞

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Giderdim 1-2 yıl zorluk çekerdim ama alışırdım Türkiye çok ucuz bir yer değil zaten her gün ne olacağı belli değil ama savaş zamanı vatanımı korurdum vatan olayı başkadır orada yaşamasan bile orayı korumak bizim borcumuzdur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Temelli yerleşmem. Ama kafama estikçe gidip bikaç ay kalırım

1|0
    0|0
    • Bende öyle yapardım

• En güzeli :D gezmeyi severim ilerde eğer imkanım olursa hemen hemen her ülkeye giderim. Ama Türkiyede yaşamaktan vazgeçmem

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet yerleşirdim

0|0
    0|0
  • Gitmem

0|0
    0|0
  • Gitsem ne olucak burda olan tacizler tecavüzler sapıklar deliler alkolikler manyaklar orda olmıcakmı?

0|0
    0|0
  • Hedef rusya

0|0
    0|0
  • 10 sene önce bile sorulsa sn durmam a q böyle ülkenin hırsızlık katiller insan olmayanlar dolu. Ne pislik ararsan bu ülkede.

0|0
    0|0
  • evet giderim.

1|0
    0|0
  • giderim değil gidicem herşey hazır italyada okumayı planlıyorum türkiyede bir bölüm kazandığın zaman ekstra bir ücret ödemeden sınavlarına girerek gidebiliyormuşsun ben kaçıyorum size kolay gelsin

1|0
    0|0
    • Herkes öyle diyor da aslını astarını bir türlü öğrenemedik şu işin. Üniversiteyi kazanıp adamların kapısına gidip ben geldim mi diyoruz nasıl olacak o işler?

• @hiiamrichardzk türkiyeden gitmeyi istediğin bir bölümle ilgili bir uni kazanmış olman lazım puanlanı orda okicağın unininde seviyesini belirliyo ama ortalama bir universtedeysen iyi bir yerlere yerleştiriyorlar genel olarak tüm ülkeler için önce TOEFL girmen lazım sonra gitceğin ülkeye göre değişiyor orayı kendin bulursun internette kolay bulunuyor zaten

• Çok teşekkürler. Umarım her şey istediğin gibi olur 💫💫

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır gitmem benim ülkem her hali ile güzel birlik içinde bu ülkeyi beğenmeyen gitsin..

0|0
    0|0
  • evett

1|0
    0|0
  • Gitmem. Bu ülke benim. Her zamanki gibi fiilen de sahiplenirim. Kimselere birakmayiz

0|0
    0|0
  • Gidemem yüksek ihtimalle. Bu topraklar bize emanet edildi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...