Ankara yaşayanlar pskolojiniz nasıl?

Ankarada yaşayan bir vatandaş olarak iki senede cok yıprandığımı düşünüyorum bombaların patlamasından tutun her türlü şeyi gördük iki senede herşeye olan güvenimiz sarsıldı can güvenliğimizi zaten saymıyoruz bile pskolojimiz alt üst oldu resmen bu zor günlerde inşallah geçecek ama eminim ki benim gibi ankarada olan bir cok kişinin ruh hali şu an iyi değildir...

Güncellemeler:
gncl

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli bişeylerin yakınında yöresinde olduğum için turkcell den acil durum paketi gelip duruyor. Yakımda çelik yelek verecekler herhalde

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• diyarbakırda yaşayanları şimdi anlıyor musunuz işte? Her gün can korkusuyla sokağa çıkıyoruz..

0|1
    0|0
    • doğru doğuda durumlar fena ama işte ordaki halkta buna izin vermese iyi olacak danışıklı döğüş ordaki hendek kazanları ihbar etseler bişey olmazdı ama yardım ettiler daha cok (coğu) yoksa öyle hendek kazmak kolay degil caddenin ortasında.

• ya darbeyi zaten en başta hdp istemez askeri yönetim zaten en cok onlarn kötülüğüne olur o yüzden destek verdiler bilmiyorum şu hainler bir ayıklansında teröre destek verenler hdpliler hala mecliste onlarıda keşke böyle ayıklasalar.

• Aynen yaa.. valla artık canımıza tak etti

Kızlar Ne Diyor 7

• Farklı şehirde olmama rağmen benim bile psikolojim bozuldu Ankara ve İstanbul'da yaşayanlar için çok daha zordur.

1|1
    0|0
  • Kızılay'a, Ulus'a kaç aydır gitmiyorum. O derece yani durumum.
    Bentderesi ile ev/okul arasında gitgel yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Istanbul'da da durumlar aynı

0|1
    0|0
    • aynen orasıda Ankara gibi. bu arada o nick nedir ya :D

• En ufak seste bisey oldu diye ayaklaniyorum bende cidden psikoloji kalmadi

0|1
    0|0
  • 6 yıldır Ankaradayım , iyiyim.

0|1
    0|0
    • bende 7-8 yıldır ankaradayım ama olaylar son iki yılda gerçekleşti bide patlamaların oldugu zamanlar hep yakınlardaydım ya da ucuz kurtardım yani hep teğet geciyor her olay beni

• Gusül işe yarıyor desene.

• hey Allahım ya :D

• Tanıdıklarım var, pek iyi degıller..

0|1
    0|0
  • Sirf bu yuzden iyiki tercih listemde ankarayi cikartmisim dedjm yazik cok yazik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ecelimiz geldiyse ölürüz günü gelince elbette bu açıdan korkmuyorum yani olaylar elbet düzelecektir inanıyorum..

0|1
    0|0
    • ama mutsuzluk keyifsizlik hat safhada insanın hicbirşey yapası gelmiyor oysa iki yıl önceye kadar yollar cıvıl cıvıldı herşey cok iyiydi inşallah...

Yükleniyor... ;