Travesti evladınız olsa reddeder misiniz?

Soru gayeeet acik ve net. Haydin kolay gelsin.

• tabii lan manyak mısın.
    39%(14)55%(30)Oy Ver84%(16)
  • ne b. k yerse yesin.
    61%(22)45%(25)Oy Ver16%(3)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Uptt
Up

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatını kurmasına yardım ederim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden duzgun bir secenek yok? Yaninda olurum evladim o

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O benim evladım, kanım canım ciğerim. Benim herşeyim. Ona ben nasıl kıyarım? Daha çok yanında olurum mutlu olması için.

1|0
    0|0
  • Ben bayan kıyafeti giymeyi çok seviyorum ve mutlu oluyorum bu konuda en büyük desteği annem verdi Allah razı olsun ondan

1|0
    0|0
  • Raylara baglardim

0|0
    0|0
  • Pasif gayim zaten bende :)

0|1
    0|0
  • Bende travestiyim ve ailem redetti şu an bataklıkdayım kötü yola düşdüm erkeklerin gönlünü eglendirmek zorundayım eger yapmazsam kiramı ve faturalarımı ödeyemem herkese sert davranmak zorundayım iki cıvık davranınca tepemize çıkıyorlar ablacım!!!

0|0
    0|0
    • Neden boyle bir yolu sectin ki?

• Kadın hisettigim için tanrı yanlış bedende yaratmış penisim var ama kız gibi hissediyorum kestirmek istiyorum :)

• Tanriya inaniyorsun ve yanlis bedende yarattigini dusunuyorsun.. ya tanri yoksa?

• İslama tamamen aykiri bir is yaptigi icin aninda reddederim. O Allahı ahireti düsünmemisse ben onu neden düsüneyim

0|0
    0|1
    • Müslüman olan hoşgörülü olur iyilikle yaklaşır senin gibiler yüzünden İslam zarar görüyor

• @AdeM07 i Allahın lanetledigi birseyi hosgören ılık tatli su müslümanlari islama zarar vermiyor da Allahın lanetledigini sevmeyen kul mu islama zarar veriyor. Müslüman ancak insanlarin istemeden yaptiklari ellerinde olmayan seylere hoşgörülü olur. Kasten travestiligi secen birine degil...
      Mesela devlet engelli devlet memuru da aliyor. Diyelim ki sag elinde 2 parmagi olmayan bir devlet memuru senin devlet islemlerini yapiyor sen de bekliyosun. Ama 2 parmagi olmadigi icin biraz yavas. Senin de acelen var. Napican azarlicakmisin onu orda. İşte hosgörü budur. Islam ahlaki budur. Adam kalkmis travesti olmus zinadan para kazancak, bir diger salak Allahın lanetledigi escinselligi övecek sen de ona hosgörüyle bakicaksin. 40 yasina gelmissin ama BOŞ gelmissin vatandaş !
      Daha kime hosgörü gösterilip kime gösterilmeyecegini bile bilmiyosun. Git de bir alime sor ögren. Allahın lanetledigi hicbirseye ASLA hosgörü gösteremezsin. Allah cc bosuna mi lanetlemis o işi?

• Sen ne yapardın

0|0
    0|0
    • Ben istemem şahsen. Reddederim. Sapikliga müsamaham yok :)

• Sence sapıklık nedir

Kızlar Ne Diyor 5

• travestilik tercih meselesi sonuçta bilmiyorum ama benim çocuğum olduğu için sonuçta her daim yanında olmak zorundayım._.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum büyük konuşmayım hep başıma geliyor.

0|0
    0|0
  • Psikolojisini düzeltmeye çalışırım elimden ne geliyorsa yaparım

0|0
    0|0
  • Red etmem ne olursa olsun o benim evladım.

0|1
    0|0
  • Emin olamadim şimdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;