Kızlar, Günün Sorusu Detayda?

Dün 13 temmuzda başıma gelen bir olayı paylasmistim 2 motosikletle denize uçan kişilerle ilgili. Neyse ilçe gazetelerinde çıkmış isim soyisim vermişler ve yaklaşık olarak 10 dan fazla aynı il aynı ilcede oturduğum Bayan burdan mesaj attı. Numaramı istedi telefon kullanmiyorum dedim face whatsapp Snap instagram foursqaure twitter kullanmadigimi ve o kişinin ben değil yanıma gelen arkadaşlarım olduğunu söyledim. Kayigin sahibi olarak beni yazmışlar dedim. Tabi dün gece de ortalık biraz karışıktı. Neyse Sonra Gelibolu daki Tüm Askerleri evlerinden görev yerlerine geri cagirdilar. yaklaşık 60 70 Otobüs Rütbeli Asker giderken Tüm Halk Onları alkışladı herkes Gözyaşlarına boğuldu TÜRK BAYRAKLARI astı ben de dahil olmak üzere herkes Askerimize destek oldu ve yanlarında olduğumuzu gösterdik. Tam gece 23.30 civarında Arkamdan bir Bayan seslendi ben Kızlar soruyor sitesinden Sizi buldum dedi Sizinle Tanışmak istiyorum dedi. Ben de o siteye girmedigimi o kişinin ben olmadığımı söyleyip gittim. Dün gece hiç uyumadim olaylardan dolayı sabah kahvaltidan sonra koşmaya gidecekken Arabanın sileceginde bir zarf buldum. Okumadan atacaktım Akpartiden geliyor zannettim herkese mesaj geliyormuş. Açtım söyle yazıyor Dün gece Yanına Kızlar soruyor sitesinde olduğun için değil beni üzenlerden birisinin dün kaza yapan biri olduğunu öğrendim için Sana gelip bunu söyleyecektim. Ama Sen gerçekten Kız peşinde değilmişsin. Kimse yasattiklarini yaşamadan ölmezmis sözünü bana canlı olarak gösterdiğin için ne zaman istersen yanindayim. Bu sahte sitede Sizce İnsan olarak davranabilmismiyim?

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
    • Zaten bu Darbe olaylarında bursa çok canım sıkıldı. ben ATATÜRK'ÜN izinde yim. CUMHURİYETİN izindeyim. Askerimizin yanindayim burdaki yüzde 70lik kısım Askerimizi düşman ilan etti. o yüzden 25 temmuzda gidecektim bu siteden pazartesi aksami gitmeye karar verdim

Yükleniyor... ;