Milli iradenin geldiği son nokta?

Dün milli iradeye saygı diye askerlerin üstüne yürüyenler bu Erlere yapılanların hesabını kim verecek? meydanlara dökülün diyenler mi yoksa tankların üstüne çıkıp Türk bayrağı dikip memleketi kurtardıklarını sananlar mı? İbadethanelerde zamanında içki içildi ayakkabı ile girildi o oldu bu oldu diye curcuna çıkartanlar bunun hesabını kim verecek?

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın kardeşim kesinlikle dediklerine katılıyorum. Erdoğan insanları meydanlara çağırdı da noldu bu vebali nasıl verecek, bildiğin Akp bugün şov yaptı Akpliler şov yaptı. Noldu Erdoğan şimdi seni mezardan çıkaracak mı. Bankalardan T. c yazısını kaldıranlar bugün telefonuma TC Devleti adı altında meydanlara çıkın milli iradeye sahip çıkın mesajını gönderiyorlar, işte insanları etkilemeye çalışıyor kendisi daha nerede belli değil tüm gece saklandı pislik vicdansız

3|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Var ya hani diyorlar ya darbeciler vatan haini ulan sabah akşam ezan sesi deyip gece uyutmayıp bağırtı yapıp slogan atan çakallar. Gencecik mis gibi vatan evlatlarını milletin refahını ve şehitlerimizi düşünen ve kemikleri sızlamasın diye mücadele eden dağlarda çarpışan siz rahat uyuyun diye mücadele eden geceleri nöbetler tutan eksi bilmem kaç derece de soğukta gece nöbetine tutan ve ibiği belli olmayan soysuzlar da çıkıp ÜLKÜCÜLER hadi gençler protestoya işleri gelmezse nerdesiniz ATATÜRKçüler. Sizlerin hakkını düşünen yolsuzluklara boyun eğmeyen aslan gibi başı dik komutanlar çerçevesinde genelkurmayın bile sesinin kesildiği başındik aslan gibi albayların gözleri kara ve milletini düşünenlere karşı alçakça vuran bu halkı kınıyorum. Halk çok şeyse o bayrağımız üzerinde yerlerde mitinglerde üzerine basıp miting bittiğinde yerlere atıp kaçmazlar hani vatanseverler ya. 10 sene ilk defa YÜCE ATATÜRK lafı geçti. Helal olsun o komutanlara helal olsun alınlarından öpüyorum. Bu ülke kimsenin tapulu malı değil birileri korku almıştır umuyorum. Bu göz korkusu yeter polisinizi istediğiniz kadar emrinize alın askeri bu askeri adamın ümüğünü keser. Neyse darbeye karşıyım ama haksızlıklara da boyun eğmeyecek darbecilerinde alınlarından öpüp gurur duyuyorum. Benim şehitlerimin kimse kemiklerini sızlatamaz

2|2
    0|0
    • O kadar şehit oldu bırak ezanı sela olmadı sela adam dün bir çıktı uyduruk bir telefondan halk sokağa dökülsün sabaha kadar selalar ezanlar susmadı din adamlarının hepsi satılmış.. ben en azından içlerinde bir iki iyi düşünceli kalmıştı diye umuyordum

Kendi askerini kesen biçen bir ülke olduk çıktık Allah sonumuzu hayır etmeyecek bu gidişle

• Reyiz buraya döktürürüm hepsinin de sustururum ağzını ama adam bir korktu atatürk havalimanına 1 saat içerisinde artık kaçacak mı ne yapacak anlamadım😀 Hayır hergün tvlerde ona buna bağırıyorsun telefona çıktı düştüğü duruma bak😀Neyse ders olmuştur bu vatanı böldürmeyiz.

Ayakkabı Modası

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Sanarsın bu asker Yunan askeri! Millet canım, millet aptal, millet bir adamın sözü için asker dövdü asker! Allah belalarını versin

2|2
    0|0
  • Allahımm sen bu gözü dönmüş şeytanlardan koru bizi ! Asıl böylelerinden korkmak lazım ! Allahu ekber diye bağırarak askerimize polisimize saldıranlardan koru bizi ! Benim kardeşim de asker çok üzülüyorum :(

1|2
    0|0
  • Çok güzel oyuna geldik. Nasıl kıyarlar askere ya polisi askeri milleti düsman ettiler

1|2
    0|0
  • Bu evlatlara yazık ülkenin gerekse peşkeş çektiniz. Cebinize para gördü , makarna , kömür stokladiniz, yeri geldi torpilde gördünüz. Tebrik ederim Türkiye 0 indi.

0|1
    0|0
  • Askermi bu mu asker kanmayin duygu somurulerine ya yok oyle emir kulu filan niye tum askerler inmemis sokagada o mallar inmis siz ne istiodunuz biz oturalim o kufurde edemiyorum her neyse gelip hukumeti indirmelerinimi izleseydik tvde bumuydu isteyin

0|0
    1|1
  • Ölen polislerin hesabını kim verecek peki?

0|0
    0|0
  • Allahim yazik ya.. bu cocoukklara ne olmus boyle.. guz3l rabbim birsey yap

0|0
    0|0
  • Bu ulkede yssamam artik koyun sürüleri

0|1
    0|0
  • Yazik o adama ah ahh bu ahımız bir gün tutucak ama hadi insallah allahım

0|0
    0|0
  • Elbet birgun verecekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu askerlerin tek yaptığı şey üstlerinden aldığı emir ile tank ya da benzeri bir araçla belirlenen yere gitmek.

Askerde olduğunuzu düşünün, yüzbaşı binbaşı neyse işte üst rütbeden komutan geldi ve size silahınızı alın şu araçla x bölgesine gidin dedi. kusura bakmayın ama "ne için gideceğiz" deme gibi bir şansınız yok, eşek gibi gitmek zorundasınız. şimdi o askerlerin yerine kendinizi koyun, söylenen yere gittiniz ve sizi gözü dönmüş 1000 kişi karşıladı

mobile.twitter.com/.../754142882282569736

1|1
    0|0
  • Andım olsun bu itlerden birisinin kafasını ben kesecem zamanı gelince. lan asker kafası kesmek ne demek. o üniforma bu ülkenin şanlı ordusunun üniforması bu hakarete maruz bırakanlarında yardakçılık yapanlarında sonu aynı olsun. gerekiyorsa bu ülkenin %49.6 sının sonı böyle olsun. ülkenin bağırsakları temizlensin !!!

3|2
    0|1
    • Zamanında menemende Şehit kubilaya katledenlerin torunları..

dilerim bunu yapanlar aynı acının 1000 katını yaşasın soysuzlar!

• Ah ismet inönü ah. girmeseydinde araya Atam şunların hepsinin kellesini vursaydı

• canım acıyor askerime kıydılar hiç mi düşünmediller bu asker kim neden burda sokağa inen herkesten nefret ediyorum

2|2
    0|0
  • Hiç olmaması gereken şeyler bunlar hiç

0|1
    0|0
  • Tank ı millet e sür
    Helikopter ile ateş aç bomba at
    Sonra linç edilince neden linç oldu
    Bunlar şerefli TSK içinde ki hainlerdir
    Cumhuriyet döneminin ilk yıllarında savaş dönemlerin de TBMM ye saldırılırmadı

0|0
    0|1
  • o. çocukları.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;