Hayata yeniden başlamak diyince ne anlıyorsunuz? Sizce mümkün mü?

Geçmişte birçok hatalar yapmış, zorluklar görmüş birinin hayata sıfırdan başlayabilmesi mümkün mü? Nereden, nasıl başlamalı?

0|0
2028

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün elbette önce düşüncelerini değiştirmen ve ona göre hareket etmen gerekiyor. Sonrasında sosyal çevre hobi arkadaşlar ve yakabileceğin işler sana değişiminde büyük rol oynayacaktır. Bu şekilde devam edersen hayat seni güzel bir yerlere getirecektir. İnsaniz sonuçta hatalar yaptık yapıyoruz yapacağız da. Ölü değiliz ölümlüyüz. Eğer hala nefes alabiliyorsak geleceğimizi düşünmek mecburiyetindeyiz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sıfırdan başlamak mümkün değildir bence eski yaşantın eski davranışların eski yaptıkların eski arkadaşların çevren kısacası eskiye geçmişe dair ne varsa aklına gelir yaşamını tekrar şekillendirmen mümkün olamaz eskilerden geçmişten bir şeyler barındırır hayatın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Bu sitede soru sorarak gerçek olmayan kişilere sorarak olmadığı kesin. Yeni Bembeyaz sayfanı gerçek hayatta aç bu ve buna benzer ortamlarda değil

0|0
    0|0
  • Tabikide mümkün. Sifirdan baslamaya karar verdigine gore ilk neleri degistirmek canin istiyorsa onlardan basla

0|0
    0|0
  • Herşeyi silmek

0|0
    0|0
  • yeni bir şehir..
    belki herşey için ilaçtır..

0|0
    0|0
  • Aça aça sayfa kalmadı bizde
    Biz defteri değiştirek

0|0
    0|0
  • bende hayata 0 dan başlamak istiyorum ama sanki çok geç kalmışım gibi olmuyo geç kalmaya devam ediyorum başlayamıyorumda yani kaybettim off.(

0|0
    0|0
  • mümkün. ama hayata sıfırdan başlamasına yardım edecek dost arkadaş veya eş olursa, belki daha kolay olur

0|0
    0|0
  • Yeni bir ortam, yeni insanlar, yeni bir iş

0|0
    0|0
  • imkanı yok çünkü o hatalar zorluklar o kişiyi büyütmüştür. Etine, kanına dokunup kişiyi şekillendiren eğiten o yaşadıklarıdır. Dolayısıyla nereye giderse gitsin geçmişi hep kendisi olacaktır ama tabi tanırsan yüzleşirsen, bununla yaşamaya alışırsan daha kolay bir gelecek elbet mümkündür.

0|0
    0|0
  • Mumkun.

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Mümkün.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey hele ki sosyal medya varken geçmişin peşini bırakmaz

0|0
    0|0
  • Elbette mümkün.

0|0
    0|0
  • Evet mumkun

0|0
    0|0
  • sıfırdan başlamak gerek

0|0
    0|0
  • Hatalar ders almak içindir önemli olan 1 deha yapmamak + ne gibi hatalar bunlar geri dönüşü olmayan şeyler mi

0|0
    0|0
  • ÜTOPYA...

0|0
    0|0
  • hayatta oldukca yaşadıkca mümkün, manen daha da mümkün

0|0
    0|0
  • mümkün herşey mümkün hatalar hayatın bir parçası kaçamassın uzaklaşamassın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 19

• Mümkün ama geçmişin senin hep golgen gibi arkandan gelir

0|0
    0|0
  • bence mümkün ama bugüne kadar çok acı çekmiş biri için çok zor bir şey.. çünkü insanlar acılarını ne kadar unutmak istesede kolay kolay unutamıyor ve hayata yeniden başlamakta bence herşeyi unutmak ya da unutmuş gibi yapmak. herşeye yeniden başlamak belki de yeni acılara başlamak hayat bu döngü böyle gidiyor çok üzüldüğümüz şey bir kaç sene sonra bize öyle saçma gelebiliyor ki

0|0
    0|0
  • yepyeni br sayfa açmak iyi kötü geçmişi kapatmak

0|0
    0|0
  • Hergün yeniden başlıyoruz zaten ama dünün aynısı oluyo

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Evet mümkün. Aşkla bence olur bu. Hayatına öyle biri girmesi lazım ki, yeniden doğdum ben.
    Diyebilmeli insan...

0|0
    0|0
  • mümkün herşeyi silip yaşamamış gibi düşünüp devam edebilirsin yeni insanlar etkinlikler başta zor olur ama alışırsın insanız herşeye alışıyoruz mesela bir partiye gidersin ilk girdiğinde müzik sesi seni rahatsız eder sonradan alışırsın

0|0
    0|0
  • sıfırdan başlamak

0|0
    0|0
  • Her şeye yeniden başlamak mümkün değildi. İstesem de mümkün değildi. Nerede kaldığımı unuttuğuma göre, baştan başlamak için de birtakım yetenekler gerekliydi; daha talihli doğmuş olmak gerekliydi mesela.
    -korkuyu beklerken

0|0
    0|0
  • Yeni bir hayat savaşmak demektir.

0|0
    0|0
  • evet mümkün. ama hatalarına neden olan çevrenden uzaklaşman gerekir bence. yoksa eski günleri hatırlayıp üzülürsün.

0|0
    0|0
  • hiç birsey için gecc degil dahaa ugruna gülünücek çok şey var. Öyle düşün

0|0
    0|0
  • Yeni bir hayat değilde edindiğin tecrübelerle devam et ve o şekil mutlu olmaya bak

0|0
    0|0
  • Mümkün Hee yeni bir şey yeni başlangıçtır. Sevginden ayrıldın çok severken. BŞR gün biri çıkar her şey unutulur o da bir başlangıç. Çok sevdin meslek olmaz bir gün imkan olur alası olur o da yeni hayattır bence

0|0
    0|0
  • Mümkün aslında, ama engelleyenler çıkmasa... :)

0|0
    0|0
  • Hayat, kadere inat seni sil baştan yaşayacağım !

0|0
    0|0
  • geçmişindeki her şeyi geride bırakmak.
    mümkünse yeni bir yere yerleşmek ya da en azından yeni bir ortama girmek
    ve en önemlisi bunları yapman için seni cesaretlendiren yeni bir aşk

0|0
    0|0
  • yeniden baslanabilir biraz istek biraz gayret sabir gerek en onemli degismesi gereken neyse oradan baslamali kimine gore bu dini guclendirmek kimine gore yasam tarzi ya da gereksiz arkadaslar ya da sevgili su bu insan isterse hersey degiisir

0|0
    0|0
  • Öncelikle dua etmeli ve dimdik olmalı ve olumlu düşünmeli ama sana akıl veriyorum ama bende çok karamsarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;