Arkadaslar su an 4:06 garib seyler oluyor a*k ! ?

Arkadaslar gece gece disarda kopekler melesiyor kurt gibi bagiriyolar evde yalnizim bir tane universiteden arkadasim var disari cikip baksak bisiy olurmu sizce disarda birileri dolasiyor galiba zefiri karanlik kopekler durmadan havliyorlar sizce ne ola bilir disari cikip bakiyimmi normalde havlamazlar ama ilk kez oluyor !

Güncellemeler:
Arakdaslar hepinize tesekkur ederim komsular indi su an adamla konusuyorlar Allaha sukur bana vakit ayirdiginiz icin hepnize teskekur ederim

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle aman diyim sakin ol ! :D
    Fazla merak iyi değil, oturun oturduğunuz yerde :D Size havlamıyorlar sonuçta :D
    Gece 3 cinlerin aktif olduğu saattir, hayvanlar görebildiğinden onlara havlıyorlardır :D Ben de balkonda bu saatlerde çok otururum, çok sık görüyorum köpekler arkalarına baka baka bir uçtan bir uca koşup havaya zıplayıp hırlıyorlar :D

0|1
    0|0
    • Kardesim su anki olay sansigin gibi degil evin onunde yol var biraz uzak kaliyor o yolda birisi var tam yolu ortasinda saga sola kosduruyor deli gibi haraketler cekiyor hirliyor arkadasim zaten tirsmis durumda su an universiteden 3 tane arkadasim gelicek halan gelemdiler elimizde tuplu sniper ve silah var ailem vermisdi birsey olur diye insani deliyor mermisi vallah korkuyom telefon elimden dusmuyor vallah evin isiklarini kapadik zaten arkadaslarim geldikden sonra polise arariz herhalde bilmiyorum

• amaaan paniklemeyin bu kadar :D

• Buraya nasil foto atiliyor sana fotosunu atiyim hayalet gibi dikilip bize bakiyor nasil buraya foto ata bilirim bir bak istersen

En İyi Erkek Görüşü

• aynen hacım ben de ankaradayım köpekler delirmiş gibi kendini parçalarcasına havlıyor deprem mi olacak nedir

0|1
    0|0
    • Ben slovakiyada yasiyorum kardesim yorumlari oku istersen neden havliyorlar diye hepsini yazdim bendeki olay farkli

Kızlar Ne Diyor 13

• Him uyanma saatleride gelmiş. Çıkmayın fazla merak iyi diildir 😊

0|1
    0|0
    • Olum balkondan bakiyorum tek bir yere odakli havliyolar zaten acaip korkuyoz birileri var kesin isiklari kapatdik 😄

• @KanyeWest sen sizofrensin. Psikolog numarası arıycam senin icin merak etme. 😢

• Bizdede durum öyle

0|1
    0|0
  • burda saat 3 lu bisey de ora nere öyle.. Çıkma çıkma başına bisi gelir filan ama macera ariyorsan ne duruyosun

0|1
    0|0
    • Slovakya beatislava , neden macera ariyim hastamiyim yokun ortasinda adam deli gibi saga sola kosduruyor muhtamelen bicagida vardir

• Arkadaşların şaka filan yapıyordur belki ama polis filan çağir olmadı evine girmeye çalışırsa vurursun bisiyle bıçak micak al eline

• Arkadaslarimi aradim gelmediler herhalde polislerde oyle ses yok elimizde tuplu silahlar var , saka yapmiyordur bu saatde kim saka yaparki ve hic tanimiyoruz arkadasima sordum oda tanimiyor sakalli birisi zaten

• Burda da köpekler havlıyor. Hatta az önce sitenin bahçesinden takır takır sesler geldi. Ben de korktum.

0|1
    0|0
    • Bizimki ondan degil alta yorumlarda belirtdim neden havliyorlar diye oku istersen

• su anda komsumla kavga cikdi herhalde teyze sen inme diyor yinede kafam rahat zaten bana bisiy yapamazdi arakdasim asiri korkmusdu su an rahatladi ona sevindim ve surekli sitelerde dolasdigim icin o beni rahatlatiyor kafam rahat ya ne oldu diye bakiyorum sana yazirim

• 22 yaşına gelmiş korktuğun şeye bak

0|1
    0|0
    • Nadir seylerden birisi 2 yildir burda yasiyorum ilk kez kopekler havluyor arakdasim 21 ysinda oda korkuyor universiteden falan birisi dalga geciyor herhalde insan oldugu kesin

• Görüşleri okurken kalbim küt küt etti he sonuç ne

0|1
    0|0
  • ne ara ictin?

0|1
    0|0
  • Velet misin lan sen, senin gibileri askere gidiyor bir de yazık. İddia ederim senden bin kat daha da erkeğim.

0|1
    0|0
    • Evimin onunde yolun ortasinda adam deli gibi saga sola kosduruyor bagiriyor biz balkondayiz bize dikkatle bakiyor eliyle bisiyler gosteriyor evin onune kadar geliyor yine yola gidiyor kopekler evden biraz uzakda yoksa acar adamin uzerine birakirdim burda olsa aglardin korkundan 22 yasindayim sen 19 inan bana sana soz veriyorum korkudan bayilirdin bide velet diyor adamin belki bicagi var ben nerden biliyim tipide korkunc geliyor gidiyor su an polisi aradim zaten !

• Hadi yavrum hadi tıpışla

• Bak zaten sinirliyim oldururum seni sik*ir surdan basa belamisim zaten stresliyim bide sen cikma basima

• Bakma niye bakcan

0|1
    0|0
    • Birileri varda ondan dalga geciyor bu saatde herhalde yolun ortasinda kosuyor deli gibi balkondan bakiyoruz

• hahaha derdiniz ne lan birakin adami jahhaa

• Adam deli gibi haraketler cekiyor yolun ortasinda kosduruyor burda olsan aglardin merak etme

• İyi saatte olsunlardır.

0|1
    0|0
  • Biri oldugu icin havliyorlar bilirsin opklerin sevgileri gucludur iyi kotu ayirt ederler ondan olabilir

0|1
    0|0
    • Evet ondandir zaten altaki yorumlari oku bildirdim neden havliyorlar diye

• aynen haklisin ben bir soruyum asiri uykum geliyor ben bir uyusam iyi yaa yarin karakol sonra universiteye yetismem lazim )))) iyi geceler ve tesekkur ederim bana zaman ayirdigin icin

• Onemli degil herzmann iyigecelr :-) :-) :-)

• Ayni durumu bende yasiyorum lan kopekler havliyo hem de tam evin onunde ve evden garip garip sesler duyuyorum sanirim korktugum icin

0|1
    0|0
    • Sen annen baban yanindaysa sikiniti yok biz iki universiteli kaldik boyle balkondan bakiyoz kimse yok

• Cikma fazla merak iyi degil basina bela alirsin

0|1
    0|0
    • Zaten korkuyoz 😄

• Slovakiya , Bratislava

• Bende gitmistim oraya birde tschechine

Erkekler Ne Diyor 13

• bugün deprem olacak haberin yok mu

0|1
    0|0
  • Yatin uyuyun sakata gelirsiniz.

0|1
    0|0
  • köpek nasıl havlar olum? olağanüstü bir olay git çabuk bak.

0|1
    0|0
    • Olum birileri var o yuzden havluyolar oraya gitmegede g*tumuz yemiyor karnlik

• Sizin orda saatler 1 saat ilerimi

0|1
    0|0
    • Saati heyecandan yanlis yazmisim 02:30

• 😂😂😂😂 tamm sakın ol köpekler geceleri özellikle sabah ezanıyla beraber ulurlar ve onlarda o şekilde Allaha zikrederler kardeşim korkma sıkıntı yok hayırlı geceler

• Adam var yolun ortasinda deli gibi kosduruyor saga sola bize bakiyor dikilip sonra yine kosduruyor bizde balkondayiz bize bakiyor 1 dakka falan sonra yine deli gibi kosduruyor kopekler disarda baglilar onlara taraf gidip acarsam uzerine sala bilirim kopekleri ama korkuyoruz

• Nerde o saat yurtdışındamısın

0|1
    0|0
  • Aslnda hic biri olmuyo kulaginiza oyle sesler geliyo az kaldi

0|1
    0|0
    • Sen oyle zannet bro ohhhh mis mis sizin oralar rahat tabi kafan rahat annen baban yaninda allah bilir o yuzden boyle konusuyorsun

• Su an varya yolun ortasinda birisi deli gibi geziniyor deli gibi haraketler ediyor ve saatde cok gec ne gibi taktikin var? Boyle durumlarda cok oldugunu soyledinde ondan

• yanlarına gidiceksin onlar gibi hareket ediceksin onlardan biri olucaksın uzman görüşümü sorarsan üstüne gidiceksin her daim korkmak karşındakini güçlü kılar ve sen ondan zayıf değilsin ;)

• Gökyüzünde dikkatini çeken farklı çizimler var mı

0|1
    0|0
    • Hayir telefondan zumluyoruz kopekler tek tarafa odaklanarak havluyolar oraya gitmege korkuyoruz zefiri karanlik muhtamelern birileri var gibi bilmiyorum

• Hayalet ne. Ya casper inanmıyorsunuz herhalde ama farklı varlıklar dünyada başka evrenden gelenler

• Insan var yolun ortasinda kardesim deli gibi geziniyor kopekler ona havluyor universiteden 3 tane arkadas geliyor dalicaz ona merak etme

• Erkek varsa çıkıp baksın

0|1
    0|0
  • şu an benim kulağımda bu itlerin sesi havlarr hayvan aç napsın..

0|1
    0|0
  • Domuz inmiştir domuz 😄

0|1
    0|0
  • Köpekler 3 harflileri görebilirmiş felak/nas combosu yapın

0|1
    0|0
  • cikma bisey olmaz

0|1
    0|0
  • Sabaha karşı olduğu içindir. Ermenistan mi Gürcistan mi

0|1
    0|0
    • Slovakiya , ve neden Ermenistan kardesim?

• Benim dediğim saat doğru o zaman

• Gir burda saat 02:33 kardesim

Yükleniyor... ;