Binali Yıldırımın ''Hastaneler artık karı kız bakmaya gidilebiliyor''sözlerine ne diyorsunuz?

Binali Yıldırım, yurttaşların artık acil servislere sadece tedavi için değil, çocuklarını evlendirmek için gittiklerini iddia etti.

Başbakan Binali Yıldırım, partisinin grup toplantısında AKP'nin sağlık politikası alanında yaptığı çalışmaları anlatırken ilginç bir örnek verdi.

Vatandaşların artık daha kaliteli sağlık hizmeti adlıklarını iddia eden Başbakan Yıldırım "Dün bir arkdaşımız söyledi, çok ilgimi çekti. Acil servislere bayramda vatandaşlar gidiyorlarmış. Ne için gidiyorlarmış biliyor musunuz? Kız bakmaya gidiyorlarmış. Artık hastaneler o kadar şirin hale geldi ki, vatandaşlar oğullarını, kızlarını evlendirmek için acil servislere gidiyorlar, oralara yuvalar kurmak için ziyaretler yapıyorlar. Acil servisler artık sadece sağlık hizmeti vermiyor, yuva kurmak için de hizmet veriyor. İşte geldiğimiz nokta bu" diye konuştu.


0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

  • şirin mi? ben de bir hastanenin acilinde çalışıyorum hayatımda duyduğum en büyük yalanlardan biri budur heralde şirinmiş hayatı boyunca bir kere gitmiş mi acaba herhangi bir yerdeki acil servise veya herhangi bir acilin bir günlük kamera kayıtlarını izletsinlerde buna ne kadar şirin olduğunu görsün bu asalak

    0|1
    0|0
Yükleniyor... ;