Az önce yaşadığım küçük ve önemsiz bir olayı paylaşmak istiyorum sizinle?

Herkesten duyduğumuz klişeleşmiş lafları kullanmak istemiyorum ama az çok öyle bir şey olacak. Ben kolay kolay insanlardan bir şey istemem. Istiyorsam da gerçekten önemli olduğu içindir. Bunun dışında her zaman çevremdekilere yardıme etmekten mutluluk duyarım. Kendime bir iyilik yapılmış gibi sevinirim. Velhasıl az önce kendim bir çok kez deneyip yapamadığım bir şeyi nihayet pek yakın olmadığım ama yine de çok sevdiğim bir arkadaşıma benim için yapıp yapmayacağıni sordum. Direkt hayır demese de yapmak istemediğini açıkça belli etti ve moralim bozuldu. Kendimi çok pis kullanılmış hissetim. Ben her zaman herkese yardım ederken küçücük bir yardımı niye yapmıyor ki bu şimdi? Çok sinirlendim ve kırıldım aynı zamanda. Ve böyle kücük, önemsiz ve rezil bir meseleyi başka birine anlatmak istemediğim için buraya yazıyorum. Gereksiz yere içimde tutmayayim diye. Abarttiğimi sanabilirsiniz. Evet, abartiyorum çünki birinden yardim istemek benim için çok zor bir sey. Kendimi aciz ve muhtaç hissetmek hiç hoşuma gitmiyor.

0|1
46

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyor musun ben de senin gibi dusunuyorum. Herkese yardim etmekten zevk duyuyorum ama birinden yardim isteyemiyorum. Iste bunlar hep iyi niyetimizden kaynaklaniyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen iyi bir insansin ve boyle biriyle arkadas olsanda mesafeli ol. Iyiligin aptalliga donusmasine musade etme

1|0
    0|0
    • Sınıftan arkadaşım. Okulun dışında görüştüğüm biri değil zaten.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende genelde tam anlattığın durumdayım. Hiçte abartmıyorsun yani dibine kadar haklısın ben direkt sövüyorum bu tip durumlarda :D

1|0
    0|0
  • Bir kız benden birşey istemişti bu sitede. Umarım sen o değilsindir :D

0|0
    0|0
  • Her insan bir olmaz ben bana yapılan herseyin karşılığıni veririm insanlardan bisey istemek cok zor bise hatta bir koydemi ney kizi isteyen adama dilencilik yaptirirlarmis birinden bise isteyebilen her isi yapar gibi düşünceli varmış o demekki iyi bir arkadas değilmiş.

0|0
    0|0
  • Küçük ve önemsizse okumayayım bari

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim.. degismeye calisiyorum... cunku benim baskasi icin kolaylikla yaptigim seyleri benim ohtiyacim oldugunda kimse umursamiyor.. ben yardim istemesemde hissediyorum... onun icin yapip ta kotu olacagima yapmam da kotu olurum artik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Baya benziyoruz. Öyle insanlara bende bir daha keyfi olduğunu belli ederek yardım etmiyorum.

1|0
    0|0
  • Boşver sende ona yardim etmezsin olur biter olum yok ya nolmus sanki...

1|0
    0|0
  • Yardim isteme o zaman tek basina yap

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;