Kapalı olup 18 yaşından sonra açılmak?

Kapalıyım ama alışamadım 8 ay oldu açılmayı düşünüyorum açık hallerimi özlüyorum.. böyle kapalı olmak daha günah kapalı bunu yapamaz şunu yapamaz bu muhabbetler den basım ağrıdı ama çevre korkusu falan var sizin fikriniz?

Güncellemeler:
Guncel

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• zorla mı kapandın?

0|0
    0|0
    • İkna ettiler bianda oldu zorla da sayılmaz aslında

• benimde aklıma açılmak geliyor biliyor musun ne bileyim bu sıcakta giyinmek varken her tarafını kapatmak zor ama bu işin sonundaki ödülü düşünüyorum açıl demek istemiyorum devam ettirebildiğin kadar devam et ve duanı eksik etme ikilemde kalmış olabilirsin şeytan boş durmuyor

• Soruyu soran arkadaşım bana yazabilir misin özelden?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Açılacaksan neden kapandın, kapandıysan neden açılıyorsun? O başındaki örtünün manevi bir değeri, bir ağırlığı var. Bunu kaldıramayacağını düşünüp baştan kapanmayacaktın o vakit.

0|1
    0|0
    • Bianda oldu ısrar falan ettiler

• Bende kapalı kız arkadasımı rahat etsin diye denize gittiğimde arabada actırmıştım.. acık çok güzeldi bide kucagıma aldım deniDe sevişti benimle.. süperdi.. ama tabi ayrıldık

0|0
    0|0
  • Allahtan korkman lazim cevreyi bosver

0|0
    0|0
  • Zorla kapanmak sana bir dayda sağlamaz zaten Kapanacaksan Allah rızası için kapan yoksa çıkar tabi ama madem kapanmışsın vesveseye kapılma derim

0|0
    0|0
  • İçinden geldiği gibi yapmalısın. Başkaları bu konuda senin yerine karar veremez.

0|0
    0|0
  • Allahtan korkmuyorsan kuldan utan..
    ama içinde varsa açılabilirsin!!

0|1
    0|0
  • bence açılma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk aylar böyle olabilir. Dua et kendin için. Bende hep istiyordum ama yıllardır kapanamadim. Sonra kendime söz verdim. Kapandim. Ve hep şöyle dedim Allahım sen kalbimdeki kapanma isteğimi benden alma

0|0
    0|0
  • kapalı kız her zaman bir adım öndedr
    çevren kapalıysa kolayca alışırsın bence..
    açılma bence ilerde tekrar kapanacaksın çünkü..
    bende açık hallerimi özlüyorum ama eşim beni kapalı sevdiği için unutuyorum..

0|0
    0|0
  • Bence acilma ve insanlatindedigine bakma soyle dusun hersey kapalilik degil onlar nasil yasiyolar acaba de

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;