Sevgiliniz/Eşiniz araba kullanma yeteneğinizi eleştirse nasıl tepki verirsiniz?

Can güvenliği herkes için çok hassas ve önemli bir konu! Hayatımız sürücüye emanet.
Ben tatlı bir şekilde söylerim. Seve seve yardımcı olurum. Bu durumu kabullenmek istemez ise arabasına binmem. Kendi arabamla yolculuk yaparız derim.
Siz nasıl bir öneride bulunursunuz?

Güncellemeler:
Çok kötü süren erkek/kadın var. Ben kesinlikle genellemeye karşıyım.

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Araba sürmeyi kötü öğrettiği için ona kızarım. Ben senin öğrencinim. Düzgün öğretseydin derim. ☺
    (Araba kullanmayı sevdiğim çocuk öğretecekmiş de.)

0|3
    0|0
  • Babam yeterince elestiriyor zaten sinir bozucu

0|1
    0|0
  • Benim kadar düzgün ve dikkatli araba kullanan baska birini zor bulur :D Alman disiplini bu, dile kolay.

0|1
    0|0
  • Ben hic kimseyi umursammam 😂

0|1
    0|0
  • Rncde😡😡

0|1
    0|0
  • Sorun yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geç kullan derim. Zaten hiç sevmem araba kullanmayı. Kaykılıp yayılmak varken neden kullanayımki. Yanımda şoför varsa herzaman ceririm sen kullan derim. Ben rahatıma bakarım

0|1
    0|0
  • Babam dışında herkes çok iyi kullanıyorsun der. Hız yapmayın gençler, yavaş kullanmak her zaman daha zevklidir. Ve emniyet kemerini kullanmak komik bir durum değil. Emniyet kemeri kullanın

0|1
    0|0
  • Genellikle sağa çekip el frenini çekiyorum istemeyen inebilir bakışı atıyorum genellikle alltan alıyorlar sonra

0|1
    0|0
  • kendisi çok mükemmel şoför sanırım bana dil uzatabiliyor XD

0|1
    0|0
  • araba zaten kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • zıktır gıt otobuse bın derım kanks

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;