Her zaman bahsedilen eski bayramlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsen ben çocukken bayramları daha heyecanlı ve mutlu yaşadığımızı, bir daha o duyguyu bulamadığımız için eski bayramların daha iyi olduğunu sandığımızı düşünüyorum. 😊

0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bayram artık çocuklara bayram sadece. Biz insanlar bayramı sadece tatil olarak görüyoruz. Herkes tatil yapmak için bayramları fırsat kolluyor

1|0
    0|0
  • Eski bsyrsmları da hatırlıyorum hiç bir fark yok.
    Bu sözü ileri yaşdakiler kullanıyor, yani gençliklerini özlüyorlar.
    Bizim de kullancsğımız zamsn gelecek bayramlar değil insanlar değişiyor

1|0
    0|0
  • Eski bayramlar heyecan ve mutluluk verirdi, bayram havası eski baramlara göre çok kötü durumda Allah sonumuzu hayır etsin.

1|0
    0|0
  • eski bayram yoktur

0|0
    0|0
  • Çocuklukta her sey daha guzel sadece bayramlar degil :)

1|0
    0|0
  • Sen tespiti yapmışsın zaten yoruma gerek :)
    Doğru tespit

1|0
    0|0
  • Sende yaşlanınca dersin hey gidi eskiler diye her çocuğa tatlı gelir çocukluğu ama teo fark var artik nesil bir hayli farklı geliyor sokak çocukları kalmadı artik bilgisayar çocukları var oyuzden ben son nesildenim sokak çocuklarından olan =) oyuzden çok şanslıyım

0|0
    0|0
  • Eski bayramlarda büyükler ziyaret edilirdi şimdi tatil yerleri ziyaret ediliyor..

1|0
    0|0
  • hey gidi günler :S

0|0
    0|0
  • zamanla yok olacak bu bayramlar vs belkide dini bayramlar bile unutulacak ama 100 yıl sonra bence

0|0
    0|0
  • Düşünmek istemiyom

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç olmadı bizde.

1|0
    0|0
  • takmışlar bir eski bayrama, onlar geçmişte kaldı artık unutmak lazım günümüze bakalım :D

0|0
    0|0
  • herseyi abartiyorlar eski eskide kaldi artik

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;