Yolda kalabalık bir grup tarafından taciz edilen bir kız görseniz ne yaparsınız?

Yolda yürürken başkaları tarafından taciz edilirken ya da mesela yanınızda ki arkadaşınız gözünüzün önünde bir kızı taciz etse tepkiniz ne olur, ya da olur mu?

0|0
1220

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şey yapamıyoruz. Kendi güvenliğimizi bile sağlayamıyoruz ki başkasına da yardım edebilelim. sokaklar teksasa dönmüş durumda. İnsanlar çocuklarına sahip değil. onlara her ortamda her türlü dini bilgi veriliyor. Ama komşunu rahatsız etme. Başkalarını rahatsız etme, Edepli ol denmiyor. Bu öğretilmiyor. Onun içinde dindarlığın en fazla olduğu bağcılar gibi semtlerde bu dediğin tacizin daniskası her gün yaşanıyor. Haftada en az iki gün kurana giden analarda balkondan bunu gülerek seyrediyor. Kimse ayıp demiyor. Yeni dünya düzeni bu malesef

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah ne verdiyse dalarım Birde Çığlıklarla etrafı inletirim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Başıma geldi kalabalık diyemem fazla ama 6-7 kişilik bir grup bit hatuna sözlü tacizde bulundu ve uzaklaşmadı belli ki devamı elle taciz olacak elbette sessiz kalmadım olan ca gücümle gözüme kestirdiğim birine saldırdım ama cidden sert vurdum çocuğun yüzü gözü patladı ben aslında dayak yemeyi göze almıştım ama böğürmekten başka bir şey yapmadılar kızda zaten çığlık çığlığa dağılıp kaçıp gittiler genelde böyle kalabalık guruplar birbirinden güç alan korkak tiplerdir bir tanesi çözüldümü dağılır giderler

0|0
    0|0
  • Elime bir diynek alıp gücümü gösterrim

0|0
    0|0
  • sadece askerde denk gelmiştik diyarbakırda ofis diye bir ilçe var orada ondada müdahale etmeye gitmiştik anasını satayım taşlanmıştık adamlar konuyu bile bilmiyor yeşili giyenleri taşlıyorlar asdf

0|1
    0|0
  • Ebeni ters yatırır düz severim gotunun üzerine oturamaz boş dolmuşta ayakta gider senin doğumuna yetişemez ölü doğarsın der dalarım

0|0
    0|0
  • Benim yanimdaki arkadasim kizi taciz etse hayatini mikerim kesin dayak yer simdi diyelim ıssız bir yerse kalabalik bir grup taciz ediyosa ki bizim burda cok zor diyelim etti araba altimda varsa ararim kuzenleri gelin derim yoksa da polisi ararim

0|0
    0|0
  • Basima geldi gecen sene arabadan kiza laf atmislardi... Tekme attim arabaya ustume surup kactilar... ayagimi incitmistim... yine olsa yine ayni tepkiyi veririm... ahlaksizliga benim yapim kaldirmiyor...

0|0
    0|0
  • Polisi ararın

0|0
    0|0
  • Dikkat dağıtıp kızın kaçmasını sağlardım

0|0
    0|0
  • Bir kızı taciz edebilecek karakterde bir arkadaşım olamaz. Olursada orda kavga eder arkadaşlığımı bitiririm. Normall biri edersede dalıyoruz direk

1|0
    0|0
  • dalarım

0|0
    0|0
  • tek başına hepsini dovebilirim

0|0
    0|0
  • Her türlü müdahaleyi ederim

0|0
    0|0
  • Ya Allah derim girerim

0|0
    0|0
  • Kenarda bir yerde 155 i ararım hemen. Kenardan bir yerden gürültü yapıp milleti oraya toplarım

0|0
    0|0
  • Bende onlara taciz ederim :)

0|0
    0|0
  • tepkisiz kalmam.

0|0
    0|0
  • Kızı kurtarırım

0|0
    0|0
  • Öyle arkadası kafasıni koparırim olmaz. olsun.
    O grubuda kac kişi olursa olsun (kız yollu degilse) dağıtırım

0|0
    0|0
  • genelde silah taşırım havaya ateş açarım büyük ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eğer yanımdaki arkadaş yapıyorsa rezil ederim. dışarda kalabalık bir erkek grubu varsa korkarım gidemem

1|0
    0|0
  • Yapmadığım şey degil gider hadlerini bildiririm

0|0
    0|0
  • Polisi ararım

0|0
    0|0
  • Bende o grubu taciz ederdim

0|0
    0|0
  • Kurtarırlar sonra tek yürürler kahraman ayağına.

0|0
    0|0
  • Kafa göz dalarim

0|0
    0|0
  • Kavga çıkar.

0|0
    0|0
  • bağırır çağırır bir yandan da 155 i ararım

0|0
    0|0
  • Avaziim çıktığı kadar bağırıp yardım isterim. Tek başıma halledemem

0|0
    0|0
  • Heyy buraya bakin su gordugunuz pislik diye baslar devamini polis gelince bitiririm herhalde

0|0
    0|0
  • Korkar giderdim ya ama polisi arardım, sonuçta bende kızım

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;