Sizce bu işten ayrılmalı mıyım yardımcı olur musunuz?

Migrosta kasiyerlik yapıyorum sezonluk olarak ve 2 hafta oldu yeni yeni öğreniyorum kasiyerliği ve çalıştığım yerdeki insanlar çok hin, riyakar, birbirlerinin arkasından iş çeviren insanlar bana iş konusunda yardımcı olmak yerine sürekli köstek oluyolar birlik beraberlik denen şey yok ve ben bu durumdan çok rahatsızım ilk iş tecrübem ve insanları yeni yeni tanımaya başladım çok tuhaflar işe gerçekten ihtiyacımda var başka iş bulsam cıkcam ama yok napmam gerekiyo hiç bilmiyorum müdürle konuşsam magazamı değiştirir mi?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• bütün iş ortamları aynı ordan cıksan daha iyisini bulamassın inan

1|0
    0|0
    • Haklısın ama bu kadar kötü olamaz diğer iş yerleri cehenneme düşmüş gibiyim

• Ama bu düzen böyle yürümez şunu anlamış oldum ben kendi mesleğim dışında başka bir iş yapamam ve insanları tanımış oldum yani tecrübe oldu işin bana sağladığı tek iyi yön bu

• çok gençsin ondan hep

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkesin bir gücü , kırmızı cizgilerini , doğruları vardır
    Gücünü , kırmızı çizgilerini , doğruları onlara göster

1|0
    0|0
  • bence ilk basta yeni baslamıssın duymazlıktan gel onlar vermiyor paranı kendi isine bak gerekirse gözlemleyerek calıs

1|0
    0|0
    • Doğru ama bir insan çalıştığı yerden memnun değilse nasıl verimli olabilir ki hayatımda ilk defa başka birinden azar işittim ve cevap veremedim sınırlandırıldık ve bu benim zoruma gidiyo resmen ezikleniyoruz

• sabrın sonu selamettir sen her daim sükuneti koru ve emin ol iş aslanın ağzında biraz pis bence

• Bence yılma güçlü ol

1|0
    0|0
  • Nerdensn ne is yapiuosun yakinlardaysan biyere gonderim seni

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ama fikir verin iş teklifinde bulunmayın

• Ne is yaptigini bilmeden nerdesin bileden neye gore bilgiverimki danismanlk yap ozaman

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;