Suriyelileri almak zorunda mıyız?

Zamaninda körfez savasinda aldıklarımızın pisliklerini hala temizlerken bunlar almak aptalca
Kendi ülkesini bırakıp kaçanların bu ülkeye zarardan başka birşey getireceğini dusunmuyorum
Suriyelileri almak zorunda mıyız ?

• İstemiyorum ülkemde Suriyeli
    A seç
  • Onlarda insan ben evime alırım
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
26

En İyi Kız Görüşü

• Tamam 5 tane alınır 10 tane alınır hadi diyelim bin tane alındı. Ama 2.7 milyon ne demek? Bayağı büyük bir şehir nüfusu. Yararları olmadığı gibi zararları dokunuyor. Yaşadığım ilde çok önemli ve uzun zamandır duran bir anıta sprey boyayla yazı yazdılar geçen yıl.

0|2
    0|0
    • Siyasi çıkarlar için herşey yapılıyor 3 milyona yakın Suriyeli demek %5 oy demek

• Öyle tabi aradan bikaç yıl geçsin iyice artınca isyan filan çıkarırlar o zaman görürler bakalım ülkeye arap doldurmayı Türkün Türkmen başka dostu yoktur

• Zamanında Suriyede filistinde Osmanlı askerlerini kahpece öldüren bunların ataları değil miydi
      araptan dost olmaz
      Türkün Türkten başka dostu yoktur

En İyi Erkek Görüşü

• Suriyeli Türkmenler hariç ki onlar yurdunu bırakıp bu şerefsizler gibi kaçmıyolar. Ben bu arapları ülkemde net istemiyorum. Hem savaştan kaçıp, hemde misafir geldiği ülkeye gelip milleti sömüren, dur durak bilmeden üreyen iğrenç varlıklar. Birde vatandaşlık vericeklermiş ben hakkımı helal etmiyorum. Benim babam emekli hala afedersiniz adam it gibi çalışıyor ama sefasını bu vatansız p*çler sürüyor.

0|1
    0|0
    • Her yerde öyle oluyor kaptan , Bu vatan içinde biz Türkler savaştık ama sadece savaştan savaşa vatan bizim oldu barışta sahibi değiştiği bu ülkenin ve milletin düşmanı kim varsa vatanı sahiplendi bir tek gerçek sahipleri hakettiği yeri alamadı
      İnşallah milliyetçi bir hükümet gelirde bunlar son bulur tek dileğimiz bu

• Birlik olamassak böyle şeyler hep olucak. Ama millet hep birbirine sövmenin derdinde. şu an gene Twitter'de bir tag altında ateistler ve inananlar (bende bir müslümanım) birbirine sövüp duruyor :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Açıkçası Suriyeliler hiç hoş davranışlar sergilemiyorlar. Adamn üstüne atlıyolar.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kısa süreli barınma amaçlı olarak alabiliriz ama yerleşim amaçlı ve istihdam amaçlı barındırmamız biz Türklere zarar verir düşüncesindeyim.

0|2
    0|0
  • A dedim

0|2
    0|0
  • Hükümet oy oranını garantilemek için vatandaşlığını verecek, verirken bize mi soracaklar? Eğer ayaklanmazsak butun turkler ozaman çocuklarımızın köle oluşunu izleyeceğiz.

0|1
    0|0
    • Herşey oy değil ileride zaten sıkıntı çıksa bile onların çocukları ve torunları uğraşmayacak özel jetlerine binip gidecekler Pisliklerini yine biz temizleyecegiz

• Hainlik bunların kanında var Suriye de filistinde Osmanlı askerlerini arkadan vuran bunların atalariydi
      Biz Türkler olarak 3 çocuk doğuruyoruz onlar en az 9-10 tane
      Dediğin gibi birşeyler yapilmazsa bunlar ileride demokratik olarak ülkeyi ele geçirecektir nüfuslari çok artıyor
      İnsanlar bu kadar basit bir şeyi bile görmüyor veya görmek mi istemiyor bilemiyorum ama bunun bedelini ilerde biz veya çocuklarımız ödeyecek malesef

• Annannem geçen sene vefat etti, vefat etmeden önce dediği tek şey; eğer birşeyler yapmazsanız; çocuklarınız yadatorunlarınız onları (kurtlerin veya arapların) kölesi olacak demişti. Aynı şeyi; 2008 de dedem vefat ötmeden önce; Türkçülüğe vermediğiniz her oy için pişman olacaksınız, çouklarınız ve torunlarınız sizi sövecek. demişti. Cidden bunlaro lucak. İkinci bir gezi olayı ama bu sefer mhpliler, tum grupların sokağa dokulmesi gerekiyor. Tüm halkın.

• Besle kargayı oysun gözünü

0|2
    0|0
  • Ulkemde bir pislik ırk yetiyor istemiyorum bir pislik irk daha

0|2
    0|0
Yükleniyor... ;