Sizce Ülkemizde mülteci olan kim? Biz mi yoksa başkaları mı?

Sizce Ülkemizde mülteci olan kim ? Biz mi yoksa başkaları mı ?

0|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Asil Mülteciler basta...😒

0|1
    0|0
  • Biz olduk

0|1
    0|0
  • Başkası

0|1
    0|0
  • Adam haklı

0|1
    0|0
  • Yalancıyı öpmüyorlar ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ülkede mülteci olan biziz. Millet hep yok kürtler eziliyor, yok ermeniler soykırım yalanıyla, yok suriyeliler, yok filistinli kardeşler. Kardeşim kimse kusura bakmasın Türkiye Cumhuriyeti elin oğlunu, kızını taşımak için kurulmadı. Bugün buraya alıyorsunuz Suriyeli çipleri 2 gün sonra kavgalar başlar. Zaten başladı mağazaların ismi arapça yapılıyor. Adamlar türkçe öğrenmiyor. Hadi madem içeri alıcaksın. Şöyle üniversitede bitirmiş adamların ailelerini alda bari seviye yükselsin. Sırf oy toplamak için bugün akp'ye oy atmam diyen adamlar seçim günü yine oy atıcaklar. AKP'den 10 oy gidiyor 2.7 milyon oy geliyor. Yazık ülkede biz yaşıyoruz bize sorulmadan iş yapılıyor. Türk milletine bu zülmu yapanlar utansın. İslamcılıkmış yemişim böyle islamcılığı. Aklını kullanmayan insan pislikte yüzmeye mahkumdur deniyor fakat kimse bunu söylemiyor. Ümmetçilik yapıcakmış. Siz böyle devam edin çok güzel kıyım yapılıcak zamanı gelince

1|2
    0|0
  • Suriye'nin başkenti İstanbul, gerisini sen düşün.

0|2
    0|0
  • Elbette biziz. Sırtı malum yerlere yaslamadıysan eğer artık ne güveneceğin bir yargı, ne tarafsız haber olacağın medya organları, ne torpilsiz girebileceğin kaliteli bir iş yok! Artık resmen ötekileştirildik.

0|1
    0|0
  • Biz, Gezi Parkı eylemlerinden sonra bu ülkenin vatandası olarak sayılmaktan vazgectik.

0|3
    0|0
  • Bunlar yalan

0|2
    0|0
  • valla o üniv. sınavsız giriş muhabbetinden sonra ben elimi ayamı çektim zaten. o değil bize maaşta vermiyorlar :(

0|1
    0|0
  • Adamlar her yere dükkan açtı Ankarada bir kira ödüyorlar vergi algı hiç bişey yok.

0|2
    0|0
  • insan hayret ediyor tespitin bu kadarı

0|1
    0|0
  • Harbiden mülteci gibiyim adamın 24 tane evi var adamın mülkü var 70bin tl kira geliri var devletin hiçbir desteği yok bana zaten gavurların kurallarıyla yönetiliyoruz ama şükür kirada olsa yaşıyoruz

0|1
    0|0
  • Tabi ki de biziz. Vatandaş zaten tatil yapmasın, gezmesin tozmasın anca tabiri caizse s*kilsin elalemin vatandaşı, vatan kaçan yüreksizleri gelsin sefa sürsün oh be ne ala :D

0|1
    0|0
  • Kaş yapıyım derken göz çıkarmak bu iste :) Siz sahip çıkıyosanız biz daha cok çıkıyoruz. Al ağmı*****

0|1
    0|0
  • Kesinlikle biziz kendi ülkemiz yaşayamaz olduk

0|1
    0|0
  • Suriyeliler üniversiteye sınavsız girmiyor

0|1
    0|0
  • Katılıyorum biziz

0|1
    0|0
  • Ruslara i fiyata tatili sanki hükümet veriyor.. HANI RUSLAR ARTIK TATILE GELMIYOR DIYE AGLIYORDUNUZ?

Burs konusuna gelince, buzdaginin ucunu gösterip olayi carpitmada bizim IRKCILARIN üstüne yok.. BURS her isteyen Suriyeliye degil,

Burslarından faydalanabilmek için Türkiye’de Geçici Koruma altında bir Suriye vatandaşı olmak, Türkiye’deki devlet üniversitelerinin en az dört yıllık bölümlerinde lisans düzeyinde eğitim görüyor olmak, Birinci öğretimde (gündüz programında) kayıtlı olmak şartları aranıyor. Kayıtlı oldukları bölümlerde 1’inci eğitim-öğretim dönemlerini tamamlayan burs adayları için genel not ortalamasının 4 üzerinden en az 2.00 olması şartı aranıyor.

0|1
    0|0
  • Bir an okuyunca ülkemde yabancı hissettim kendimi :)

0|1
    0|0
  • ya ne sandın sen millet olarak bu kafayla daha çok rezillik çekersin Türk Milleti

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;