Ve 5 yaşındaki o meleğin rahmini aldılar. Şimdi bu yürekler nasıl soğur? Yaşanılanlar nasıl unutulur?

Burada anlatmıştım yakın çevremde yaşanan bir olayı. 14 yaşındaki bir pedofili hastası, şeref yoksunu 5 yaşındaki bir meleğe tecavüz etmişti. Ve o kızı kanlar içinde bırakıp lantinden alışverişini yapıp evine gitmişti hiç birşey olmamış gibi.. Ve o melek 4 tane ameliyat geçirmişti kanaması durdurulana kadar.. Ve bugün bir haber daha geldi, meleğimin rahmini almışlar.. Minicik bedeniyle çektiği acılar yetmezmiş gibi.. Anısına kazıman iğrenç sahneler yetmezmiş gibi..

Şimdi kim veriri bunların hesabını? Ya da hangi ceza yitip giden şeyleri geri getirir? İçimizi ne soğutur? Hangisi o meleğin yaşama sevincini yerine getirir?

Birisi cevap versin bu yürekler nasıl soğur? Bu yaşanılanlar nasıl unutulur?

3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Geldiğimiz konuma bakar mısın... Bireyler ruh hastası... insan bedeninin pul kadar değeri yok... çocukları saymıyorum bile... Bütün bu yaşananları tamamıyla devlete maledenler var ama bunun sebebi yasal yaptırımlardan daha çok dinden kopuşumuz bence... İçinde Allah korkusu olmayan insan canavarlaşıyor zira..

1|1
    0|0
    • Vicdandan merhametten yoksun çocuklar yetiştirmek, 'yazık' kelimesine çocuğun zihninde yer açmamak ve daha nicesi..

• Histen, duygudan yoksun fertler... Haklısınız yazdıklarınızda... Sonuna kadar haklısınız

En İyi Kız Görüşü

• Avukatim ama ilk defa böyle bir olay duydum. Ah ah cezasını cekmesi icin hem bu dünyada hem öbür dünyada Allaha yalvariyorum. O ol desin inşallah. Yani Şu an içimde fırtınalar koptu resmen. Yapan serfsizemi kizayim onu dogurana mi ya da ona vermesi gereken terbiyeyi vermeyene mi
    Artık bir istismar olayı dahq kaldıracak halim kalmadı.
    Buradaki bireylere YALVARIYORUM. Sizlerde geleceğin anne babasi olacaksiniz. Lütfen çocuklarımızi düzgün yetiştirelim. Vakti zamaninda anne baba olalim. Onları en iyi şekilde yetistirmek için gayret edelim. Sorumluluk alabileceksek cocuk yapalım. Lütfen!!!

1|0
    0|0
    • Çocuğu doğurmakla anne ya da baba olunmuyor ne yazıkki. Keşke 'çocuk yap' demek yerine, 'bakmayacağın çocuğu yapma' deseler..

Erkekler Ne Diyor 17

• 10 yıl yatıp çıkarsa daha cok melegin canı yanar. Şeref yoksunu adam..

0|0
    0|0
    • Çıktığı an can güvenliği olmayacak. Çünkü meleğimin babası ve amcası hepimizin önünde and içti.. Yaşatmayacak.

• Işte o babaya ve amcaya müebbet verirler bu şeref yoksun unu da 10 yıl.

• Muhakkak ki bu tür yaşananlar için yaratılmış bir azap ceza ki belli olan ahiret vardır. O zaman görecektir cezayı ve elbet o zaman Hak yerini bulur Lanet olsun o insana ben olsam asla kanuna brakmam cezasını kendim verir brakırım.

1|0
    0|0
    • Gizli saklı çıkarılıyor mahkemeye, mahkeme bittikten sonra haberimiz oluyor. Sadece ilk yakalandığı gün bir kaç yumruk yedi hepsi bu..

• sindiremem ağzında kan kusması lazım bir yerlerin öyle bir iz olmalı ki baktığında o çocukta braktığı iz sebep oldukları aklına gelmeyi acı çekmeli.

• Herkese gülücükler saçan, gülümseyen, neşe dağıtan tatlı melek. Allah yardımcın olsun. Yüzündeki gülümseme hiç bitmesin. O insan değildi merak etme. Kötü bir rüya gördün. Hepsi geçecek ve sonsuza kadar mutlu olacaksın.

1|0
    0|0
  • Allah huzurunda verecek bazıları inanmadığı günde en adaletli şekilde. Yazık be.

1|1
    0|0
  • Böylesini aleme ibret oşsun diye kazığa oturtacaksın...

1|0
    0|0
  • Devlette iş yok ki zikiniii kesip yedireceksin bidaha böyle sapıklar tünüyomu bak

0|0
    0|0
  • öldürsünler o adamı günahını bana yazsınlar !!!

0|0
    0|0
  • Ulan ağlıcaktım nerdeyse be

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin şerefsiz kopekler !!

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin

0|0
    0|0
  • yazık yaw kan dondurucu

0|0
    0|0
  • Dünya artık yaşanacak yer değil vallahi değil 😔

0|0
    0|0
  • Halk asıl suçluyu çocuk sanıyor galiba.
    Asıl suç ailede, eğitimde, toplumda ve devlette...

0|0
    0|0
  • Boyle durumlar icin idam kesinlikle şart

0|0
    0|0
  • Boylesini hadim etmek gerek

0|0
    0|0
  • Bazen görmemeli devlet kafası kesilip bir köşeye atılmış itleri. Çöp muamelesi yapmalı. O it yüzünden hapse gireceğimi bilmesem şu an gelir kafasına sıkarım...

0|0
    0|0
    • Bence öyle bir yasa çıkmalı. Tecavüzcüleri halka vermeliler. En caydırıcı ceza bu olırdu sanırım. İdam falan hikaye

• Iste idam bu tarz seyler icin geri gelmeli... lanet olsun boyle insanlara bunlari dunyaya getirip yetistirenlere... yazik..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kadının bedenini daima ön plana atan tecavuzcusu ile evlendirilsin diyen bir zihniyete oy veren bir millet olduğu sürüce hiç bir zaman yüreğimize su serpilmeyecek.

1|0
    0|0
  • 2 taraf da çocuk ne denir bilemiyorum. O çocuğu yetiştiren ana babayı kazığa oturtmak lazım

0|0
    0|0
    • Eğer bunu yapabilecek cesareti buluyor ve hiç vicdabı sızlamıyorsabenim gözümde çocuk değildir o. Ve kemik yaşı 17 çıkyı test sonuçlarında...

• Kemik yaşı 27 de çıkabilir. Kafa yaşı 14. Ailesinde ne gördü de kim bilir bu cesareti buldu

• Ne kadar korkunç bir olay. Yapan kişiye lanet ediyorum

0|1
    0|0
  • Adam diyorlar yorumda, ben mi yanlış okudum 14 yaşında yazdığını?
    Çocuk ergenliğin hat safhasında ve ailesinden alamadığı eğitimin sonucu bu
    Suçlu iki çocuk da değil ailede
    Allah kızın yardımcısı olsun..

0|0
    0|0
  • oha ilk kez duydum çok şaşırdım çok üzüldüm.14 yasında çocuk bide ohaa

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin, o serefisizin.😡adi pislik.

0|0
    0|0
  • Pislik ya cidden pislikler

0|0
    0|0
  • İdam bir piclere gelsin işte.

0|0
    0|0
  • Allah belâlarını versin su mübarek arefe gününde pislik adi ler için yaşasin cehennem

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin yapanin

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin şuraya bak ya

0|0
    0|0
  • Şu "pedofili hastası" kalıbından tiksiniyorum. Bu bir hastalık değil, sapkınlık. Yazık hasta, sadece çocuklardan zevk alıyormus ne yapalım mı diyeceğiz? Bunların hakkı tedavi ya da ceza değil ölüm. Böyle itler yaşadığı sürece daha çok canı yanacak maalesef meleklerin.

1|0
    0|0
  • Karşıdaki 14 yaşında ve oda bir çocuk bunu unutuyorsunuz o çocuk da ne kadar suç varsa onu yetiştiren ailede daha büyük bir suç var heres zaman ilerledikce farklı düşünceye sahip oluyor o çocuk da aynı şekilde degiscek pişman olacak ama onu yetiştiren ailedir asıl suçlu ise olayın aslını bilmiyorum ama yaptığı elbette doğru değil cezasını ne kadar çekse bile o meleğim hayatı asla eskisi gibi olmayacak bunu biliyorum soğumaz o yürek asla soğumaz. Bende bir istismar maduru olarak diyorum asla soğumaz isterseler assinlar kessinler o çocuğu ama yinede kisme veremeyecek o meleği hayatını işte en çok can yakan da bu.

0|0
    0|0
    • Bir ömür hafızasından silinmeyecek yaşadıkları.. O mahlukatın ailesi bir kere bile gitmedi mahkemesine. Ne de o aileden af dileyecek bir telefon ya da bişey.. Evet terslenecekler, ama bunu yapmaları gerekirdi diye düşünüyorum. O aileye üzgünlüklerini belli etmelilerdi. Bende küçük yaşta istismara maruz kaldım. Bu yüzden bu tarz olaylar içimi çok yakıyor..

• Belli etmeleri neye yarayacaktı Evet etmeleri gerekirdi ama bak aile aile değilmiş ki çocuk yetistrememisler çocuk da çok hata ailesinde ondan çok hersey ailede başlar biter. Biliyorum zorluğunu bunları cok yaşadım mahkeme süreçlerini çektiğim acıları bir ben bir allah bilir hayatımı Şu an kimse geri veremiyor bana. Tabi silinmeyecek ama Şu an o meleğin ailesine de çok büyük sorumluluk düşüyor onlar yaşatacak ayakta durmasını güçlü olmasını ilerde istiyorsalar onlar şimdiden öyle olmasni saglayacak

• Umarım Allah'm güzel bir ömür verir bundan sonrası için.. Bir daha hiç bir meleğin, hiç bir kadının böyle birşey yaşamaması için caydırıcı birşeyler gerekiyor artık..

• Şeriat gelsin. Şimdi şeriat olsaydı idam edilir içimiz az da olsa rahat ederdi. Peki o hasta adam buna yine yeltenmeyecek ki evet yeltenecek.

0|0
    0|0
    • Bugün çıksa 1 sene sonra aynısını yapmayacağının garantisini kimse veremez. Bir kere o cesareti bulduysa, cezasını çekmezse mutlaka deneyecektir

• Allah belasını versin o adamın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...