Annemle babam niye böyle ya 😢 ?

Benim işim vardı 10 aylık oğlumu anneme bıraktım sabah. Kardeşim annem babam felan evdelerdi. Az önce kardeşimle buluştum annemle babam kavga etmişler kredi kartı muhabbetinden sanırım. Annem babama sen çok oluyon gibi bişey demiş babam da bundan evde istenilmediğini çıkartmış yanlış anlamış işte neyse sonra babam sinirden bağrış çağrış tişörtünü yırtmış mutfağa koşmuş sanırım bıçak almak için ya kendini bıçaklıcaktı ya da of ağzıma bile almak istemiyorum 😢 Zor sankinleşmiş hepsi beraber oturup ağlamışlar kardeşim yeni tişört getirmiş üstüne babamın. Babam hadi kahvaltı yapalım hep beraber deyip barışmışlar gayet iyilermiş şimdi şükür ama çok üzüldüm hem bu seviyeye geldiklerine hem de oğlumun bunlara şahit olmasına.. Neden böyleler niye biz iki dk mutlu duramıyoruz bilmiyorum her aile de böyle oluyor mu bir biz de mi 😢😢

0|1
44

En İyi Erkek Görüşü

• anlaşılan evdekilerin sinirleri iyice laçkalaşmış.. bilirim o durumları.. alah hepinize sabır versin.. psikoloğa baş vurmakta fayda var ailecek. en azından öfke yönetimi hakkında bişeyler yapılmalı

0|0
    0|0
    • Hiç sanmıyorum psikoloğa gitmezler bizimkiler 🙄

• Gerçekten o kadar çok kavga ediyorlar ki zor tutuyorlar kendilerini fark ediyorum. Onlara gitmek istemiyorum çoğu zaman çok geriliyorum onları gergin görünce bir gülüyorsa 5 sinirleniyorlar kardeşime üzülüyorum üniye başlıcak ama evde ki ortam kızın psikolojisini etkilicek

• illa ki etkiler.. Allah sabır versin hepinize

En İyi Kız Görüşü

• Keske oglun gormeseydi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • ne kadar romantik olmuş ilerde bende böyle olurum tıpkı ben😄

0|0
    0|0
  • once allah demeyı oreneceksınız seytan cok gezıyo sızın evde

0|0
    0|0
    • Niye ki diyoruz orucumuzu tutuyoruz ama kavgadan sonra işte bozmuşlar hal mi kaldı insanlar da

• işte imanın zayıflı nefıs ve seytan ağır basıyo ondan sonra sorunlar cıkıyo bu dunyadakı hıc bır guc o orucu bozdurmamalı

• Moralleri düzelsin diye demiş babam ama çok haklısın savunamam şimdi

Kızlar Ne Diyor 3

• Her ailede olan bir şey ya takmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • olay çok büyümüş ama sonra hiç bir şey olmamış gibi çözülmüş ne garip bir aile :/

0|0
    0|0
    • Hep böyleler bağrış çağrış kopar sonra babam hadi barışalım sizi çok seviyorum der kapanır konu

• Her ailede vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;