Aylık Gelir Ne Kadar Olmalı?

Tabikide bu senin hayattan ne beklediğine nasıl yaşamak istediğine bağlı. Peki senin için Evlilikte en az aylık gelir nekadar olmalı? Günümüzde çift maaş kazanıyor insanlar, güzel bir evde oturup mercedes audinin ortalama bir arabasına binmek için aylık min kazanç ne olmalıdır? İnsanca orta düzey lüks bir hayat..

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bir arabayı evi düşünmeden alabilecek kadar olmalı

0|1
    0|0
    • Yani tahmini?

• Kişiye göre değişir ben ticaretle uğraştığım için belli olmuyo aylık gelir değişken fakat 10+ iyidir Ama atıyorum bana on yetmezken başka birine 2-3 binde yetebilir tamamen kişiye göre değişkendir sosyal çevre yaşam standartlarına felan bağlı

Kızlar Ne Diyor 4

• 4000

0|1
    0|0
    • Kişi başı mı eve totalde giren miktar mı?

• Osmanlıyla ne alakası var, dünya çağ değiştiriyor bunu Osmanlıyla bağdaştırma..

• Peki benim icin bu devam ediyo

• evliliği bilmem ama bana bir 3 bin 4 bin yeter. :D

0|0
    0|0
    • 4-5 te kocan alsa olur zaten 8-9 o da kurtarır diye düşünüyorum.. Peki maaşını kocanla ortak yatırımlara aktarırmısın?

• kocam olmayacak evlenmicem

• Pardon ya nicki okumamışım.. Sığınacak omuza ihtiyac duyarsan haberim olsun 😃

• 3000 olmalı bence.

0|0
    0|1
  • 4-5 iyidir birde eş öyle bir şey alsa yemede yanında yat yani

0|1
    0|0
    • Peki evlilikte eş maaş sorun çıkartır mı sence kadın erkek ilişkisi bakımından?

• Bir taraf iyi bir miktar diğeri orta ya da az alıyorsa olmaz bence

• Eskiden oluyormuş şimdi olmuyor işte

Erkekler Ne Diyor 3

• çok olmalı

0|0
    0|0
  • 5-6 bin yeterli

0|0
    0|0
    • Kişi başı mı, eve totalde giren mi?

• gerek yok eve, araba için de çok lükse gerek yok. 5-6 bin geçim için yeterli diyorum.
      daha lüks yaşamak için ticaret yapacaksın veya daha yüksek maaşın olacak

• Evet 5-6 bin maaş alan çift aylık 10-12 yi görür sanırım bu da yeterli bir rakam olur

• Şehire göre değişir istanbula 3000 anca yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;