Halen Böyle saçma zihniyetli insanlar Var mı ( Detayyy ) ?

Ne yaparsa Açık kızlar yapar ,
aman bizim kapalı kızlarımız namusludur.

böyle saçma zihniyetli insanlardan nefret ediyorum.

böyle düşünenler varmı? Sizin bunlara bakış açınız nedir?

Güncellemeler:
güncel

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok yanlis bu karakterden karaktere değişiyor Her kapali kizda kapali değildir aralarinda Namussuz olanlqrida Var ve ayrıca bazilati kendi isteği ile bile kapanmiyolar anne baba zoruyla disardan bakinca ise insanlar "Ne kadar Hanim efendi" diyorlar bence çok yanlis bu insanin içinde olucak Başındaki örtüyle değil Kalpten gelicek İman etmek. O kadar yazdim😄😄Eig benim bana ne😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• namus açıklık kapalılkla doğrudan bağlantılı değil. günümüzde kapanmak bir çeşit moda gibi. başta inançları için kapandığını sanıyordum herkesin. gerçekten inançları için kapananları tenzih ederim ama başını kapattığı halde açık alanda bir erkekle kucak kucağa olanları, öpüşenleri, dasdaracık hatta kısmen transparan (ben iç çamaşının desenini, izini görebiliyorum) giyinenleri gördükten sonra, bunun inançla çok da alakalı olmayabileceğini düşünmeye başladım. görmesem, gerçekten buna inanmazdım zira benim ailemde de kapalı hanımlar var.

0|1
    0|0
  • Bende kapalıyım ama öyle düşünmüyorum. Bence bu başörtüsü meselesi değil, karakter meselesidir. İnsanın ibadeteri Allah ile kendi arasındadır, ibadet yapması karakterinin düzgün olduğunu göstermez. Her kesimin iyisi kötüsü vardır. Kötü insan Önyargılı insandır. Kapalı olsak "yobaz", açık olsak "terbiyesiz" etiketi yapıştırıyorlar. İşte o insanlardan nefret ediyorum.

0|1
    0|0
  • Artık öyle düşünen kalmamıştır herhalde

0|1
    0|0
  • Gözleri kapalı olmalı insanın.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle saçmalık

0|1
    0|0
  • Vardır illa

0|1
    0|0
  • Kusura bakma ama sadace bu sitedeki yorumlara bile bakarak kapalı kızlar hakkında daha kötü ithamlarda bulunduklarını görebiliriz "asıl kapalılar fena" vs yorumlarla hep karşılaşıyorum. Ben kapalı olmasam da öyle arkadaşlarım var ve bu yorumları haketmiyorlar, artık şu 'kapalı-açık' algısını bitirebilsek keşke, millet olarak ötekileştirmeye bayılıyoruz. Tabi ki birinin sırf kafası açık diye namussuzdur demek komik olur ki zaten bu zamanda böyle söyleyen biriyle ben neredeyse hiç karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • Öyle bir zamandayız ki karakter ve iman tesettüre ya da tesettürsüzlüğe göre değerlenmiyor.

0|1
    0|0
  • kafana örtüğün bezle olmaz bence kalpte biter
    aksini düşünende hayatıma asla almam

0|1
    0|0
  • kapalı veya açık olmakla ilgisi yok boyle seylerin. bunlar insanin iç dünyasıyla ilgili. sana katılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Açık kızlar yapabilir onlarda o kadarda kötü durmuyor zina. Ama kapalı kızlar yapamaz.
    Hayır kardeşim o öyle değil . Müslümansa müslüman gibi davranıcak. Açık kız yapamaz. Kapalı kız yapamaz. Budur zihniyet bende. Benim gözümde müslüman olan hiç kimsenin günah işleme lüksü yok. Açık diye günahlar onda okadarda göze batmıyormu olucak? saçmalıktan öteye değil bu. Açık kız örtünmediği için sorumlu tutulacak. Kapalı kızda örtündüğü için bu günahtan kurtulucak budur.

0|0
    0|0
  • Vardir

0|1
    0|0
  • Kıyafetlere göre yargılanamaz insanlar.

0|1
    0|0
  • Tabiki hepsi için söylemiyorum ama başını örtüp *rospuluk yapanlarda var

0|1
    0|0
  • Asıl kapalı lar her haltı yiyo benden çok makyaj yapıyo sorsan namuslu sorsan namaz kılıyo. Kafasındaki başörtünün hakkını verenler sayılı kişiler kaldılar malesef. Ne diyim bilmiyorum. Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
    • Asıl kapalılar yapıyor demeyelim bence. Her kesmin iyisi kötüsü var. Hakkıyla kapananlara saygısızlık olur :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla şu söze hastayım. Dışı tenha içi mahşer. Herkese nötr bakıyorum. Özellikle ahlaktan, dinden söz eden adamlar ve bunun bir dava olduğunu söyleyen adamlar. Ya ahlaksız çıkıyor ya dinsiz

0|1
    0|0
  • İnsan bu hepsini yapar deyip geçelim. Herkesin sevabı da günahı da kendine nasılsa. Biz anca laf yaparak birbirimizi kırmaktan başka bir şey yapmayız

0|1
    0|0
  • Yani tabiki saçma. Ne açık kızlar gördüm ki çok iffetli. Ne kapalılar gördüm ki en açık kızdan daha namussuz

0|1
    0|0
  • kapalı kızlar mı namuslu? ha , ho, hi xd delil dolu heryer kafayı kaldıran ayıkır işi. işine gelmeyen çeker fişi ;)

0|1
    0|0
  • İnsanın gönlü kapalı açık olsun bazı şeylere önemli olan o.. ( Kimse o yapmaz demesin çünkü gelende cogu şeyi onlar yapıyo )

0|1
    0|0
  • Kapalılardan korkucan asıl 🙄

0|1
    0|0
  • Beşeriyetin ahlak yoksunluğu şekille örtünmez. İyi insan kötü insan.

0|1
    0|0
  • herkesten herşey beklenir. Benim düşüncem bu o yüzden kimseye yeterince güvenmem

0|0
    0|0
  • Vardır bir kız kapalı diye namuslu olmaz ne kapalılar gördüm

0|0
    0|0
  • Geçengün parktan geçiyordum geçmez olaydım Not : ( Türbanlı Kadın )

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;