Arkadaşım da bana küsmüş olabilir mi?

Arkadaşlar iş yerinde bir bayan arkadaşım var. Çok severdik birbirimizi. Yediğimiz, içtiğimiz ayrı gitmezdi. Hatta ben evliyim, o bekar. Aramızdaki bu samimiyetin yanlış anlaşılacağını dahi düşünürdüm. Birkaç gün önce ben onun yaptığı bir şeye kırıldım ve tepki vermek istedim. Her zaman ben onun yanına uğrardım, belki günde on kere. Odalarımız yan yana. O da sürekli bana gelirdi ve işlerimizi beraber yapardık. Ben onun yanına gitmemeye başladım. Sandım ki hatasını anlar, gelir, konuşur. Belki özür diler. Ama bunu yapmadı. Hatta o da kendini geriye çekti. Çok nadir koridorda görünce nasılsın diyor ben de cevap veriyorum. İş icabı görüşüyoruz. Arada onun da benden geri çekilişi olduğu kesin. Çok üzüldüm. Çünkü ona değer veriyorum ve onun da bana değer verdiğini düşünmüştüm. Bugün bir iş için geldi yanıma. Gidelim bunu müdür beye söyleyelim dedi. Giderken de elindekileri bana verdi. Ben de bunlar senin deyince ben mi taşıcam oraya kadar dedi güldü. Ben tepki vermedim. Sonra işimiz bitince senin canın mı sıkkın dedi. Yo dedim. Bana öyle geldi dedim. Şaşırdım. O kadar uzaklaşmamız hiç dikkatini çekmemiş herhalde. Çok üzülüyorum. Sizce hakikaten farkında değil mi? Yoksa o da mı uzaklaşmak istiyor? Ya da başka birşey mi? Lütfen fikirlerinizi söyleyin. İyi günler.


0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • Ulan evli adamsın hiç utanmıyor musun evli olmadığın bir kadına değer veriyorum, üzülüyorum, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor demeye? Karın öğrense ne tepki verir hiç düşündün mü? Bırak düşünmeyi daha hâlâ iş arkadaşım benden uzaklaştı mı? Çok üzülüyorum diyor. Sen git önce karından helallik al ölmeden... Arkasından hoşuna gitmeyecek hareketler yaptığın için ve karın bunları öğrenince seni affedecek mi? Hakkını helal edecek mi? Asıl buna üzül. Ülke de ahlak diye birşey kalmamış yazıklar olsun... Suratına tükürsem yağmur yağdı sanan insanlar.

    1|0
    0|0
    • dostluk denir buna

    • Hâlâ dostluk denir buna diyor. Adamsan karınada bildirsene bu durumu... Ben bu iş arkadaşımla dostluk yaşıyorum haberin olsun felan desene. Yağmur yağıyor mu yağmur?

Yükleniyor... ;