Hayatın iki saatlik film olsa, türü ve konusu ne olurdu?

Hayatın 2 saatlik film olsa, türü ve konusu ne olurdu?

2|0
358

En İyi Kız Görüşü

• Dram - +18

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• ne ararsan olurdu, ama en çok mücadele olurdu sanırım. başıma ne gelirse gelsin hiç pes etmedim. eğitim hayatımda olsun, aşk hayatı olsun, ailevi sıkıntılar, maddi sıkıntılar. hepsini tattım şu gencecik yaşımda :D tabiki insanların ne dertleri var bizimkisi yanında hiç kalıyor ama insan başına gelince öyle diyemiyor maalesef :)

0|1
    0|0
  • Drama olurdu

0|1
    0|0
  • Korku-dram :D

0|1
    0|0
  • Aile dramı 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kategorileri düşündüm de hiç biri bana uymuyor %60 kesin dram geriye kalan kısmı çok karışık🙃

0|1
    0|0
  • Yer yer romantik komedi büyük çoğunluğuda drama olurdu sanırım. Zamanını ota boka ağlayarak geçirmiş, sınırlı ama gerçek dostları olan, 17 yaşındayken çok güzel ve inişli çıkışlı bir aşka yelken açan 18 yaşında ki bir kızın yaşadıkları olurdu konusuda.

0|1
    0|0
  • Sıkıcı olurdu, ilk 15 dakikasını izleyip bırakırlardı. Konusu da asosyallik.

1|1
    0|0
  • :D olmadı bu soru

0|1
    0|0
  • Başı hüzünlü sonu mutlu bir film olurdu. Erken doğan bebek bu durumdan dolayı sağlığında aksilikler yaşayan hayata sıkıca sarılan birinin hayatı olurdu🎀

0|1
    0|0
  • psikolojik gerilim

0|1
    0|0
  • Komedi ve dram😅

0|1
    0|0
  • Komedi, kurgu ve aşk.

0|1
    0|0
  • Dram

0|1
    0|0
  • Trajikomedi😂

0|1
    0|0
  • sıkıcı bir film olacagı kesin jhf

0|1
    0|0
  • hala devam ettiği için bir şey diyemicem. geçmiş insanın zihnindedir gelecek ise muamma sadece şimdiden emin olabilirim.

0|1
    0|0
  • Dram&Komedi
    Konusu karışık bea 😂

0|1
    0|0
  • Psikoloji, dram

0|1
    0|0
  • Türü dram konusu dost kazigi nasil daha guzel yenir sorusuna cevap

0|1
    0|0