Kızlar, Bu sorum sadece sizi ilgilendiriyor, bakar mısınız?

Bu konuda erkek akadaşlarımdan çok tepki alıyorum, ben bayanı kendimden üstün görüyorum, bayan yuvayı kurar, çocuğunu dünyaya getirir, çocuğunun beslenmesini sağlar, sağlığıyla yakından ilgilenir. aynı zamanda eşininde yemeğini yapar çayını demler vs vs, erkek ne yapar 8 10 saat çalışır eve gelir koltuğuna oturur, gelsin çaylar gelsin yemekler, gelsin meyveler. yorgun ya, çalıştı ya beyefendi, hizmet bekler. ulan çocuğa bakan, evi derleyip toplayan, eksikleri ile ilgilenen ütünü yapan, çamaşırını yıkayan vs kim. yine kadın o yorulmuyor mu robot mu diyorum. ama kötü oluyorum. beni kim destekler, şu an moralim alt üst, bu nedenle kaybediyorum arkadaşlarımı ben. Dünyayı anlamlı kılan bütün bayanlara selamlar saygılar sunarım.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence düşüncen yanlış değil ama bir ilişkide sürekli kadını üstün görürsen bu sorunlara yol açar

0|1
    0|0
    • Açıyorda zaten,, ama yanlışım nerede onu bulamadım.

• Kız bence çok üstün görülmemeli tabi ki bu yönleri erkekten daha iyi ama erkek olmazsa ev geçinmez. Kız ilişkide erkeğin üstün olmasını ister bazen sen bu düşünceni yok edip ikinizinde üstün olduğunu kabul görmelisin

• Peki teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu görev ve sorumlulukların yalnızca kendinin olduğunu kanıksayıp eşinin elini sıcak sudan soğuk suya sokmayan bağyan atalarımın da aklına şeyedeyim. Hayatın müşterek olduğunu kabul etmeyen erkek evlenmesin zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;