Siz ne kadar "aile" siniz?

Bizim evde aile gibi değiliz...
Annem çok negatif, babamdan çekiniyorum, iletişim yok kadar az aramızda, kardeşimle aram iyi değil...
Evde kendimi iyi hissetmiyorum hep çekingen davranıyorum ister istemez.
Çok yıpratıyor beni bu durum :(

Sizde durumlar nasıl?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sıfırdan hallice

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Ailem canım ciğerimdir, annemle ilişilerim çok iyi Allaha şükür.. Annenle ne. olursa. olsun konuşmayı dene o senin annen

1|0
    0|0
  • Ansiklopedi yazarız üstüne.

1|0
    0|0
  • Bir ailem yok. onlar var oldugunu saniyor. ben o aile scakligini hic hissetmedim 12 yasindan beri.12 yasindan beri yalnizim tirmaliyoruz iste. gittigi yere kadar... gitmedigi yerde ölümse onada eyvallah.

1|0
    0|0
  • Cok iyiyiz

1|0
    0|0
  • İyi çok şükür

1|0
    0|0
  • Çok şükür iyiyiz.

1|0
    0|0
  • Bizim aileye dizi ceksen kurtlar vadisinden uzun surer. Ben finali gordum ama 😄

1|0
    0|0
  • Bizde de inişli çıkışlı ama tine de bir aile sayılırız..

1|0
    0|0
  • Aile yok şehir dışında yaşıyorum rahat oluyor

1|0
    0|0
  • Ailenle aktiviteler yapın 🙄

1|0
    0|0
  • İnanır mısın aynı bahsettiğin durum bizde de var

1|0
    0|0
  • Yemin ederim ayni bizim ew bnde ewden dayimgile gldim calismk icin skiyolar. Adami

1|0
    0|0
  • annem ben ablam iyinin de ötesindeyiz

1|0
    0|0
  • Sende yine aile var. Bende hiç yok. Gerçi böyle desek ne olacak sürekli yıpranma içindesin.

1|0
    0|0
  • Senin durumuna benzer bir kız arkadaşım oldu ciddi düşündüğüm. . . Hatta sizden daha bin beter. . . Babası sarapci baska dostları var anasi hariç bsnkadan kredi çekip bu kızın ustunden dostuyla yitor kızcagiz da çalışıp krediyi ödüyor :/
    Ben yalvardim buna canini al gel borcu da oderim senin yeterki benimle ol diye ama dinletemedim babasına BABA abisine ABI demek istemediği bu kiz beni ezdi gecti ve istemiyorum seni dedi ve başka biriyle evlendi zannersem duyduğum kadarıyla mutsuzluk varmış arada dayak yiyormus ne diyim yalvardim o kadar bana etti ama kendisine daha çok etti :'(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Bizde durumlar iyi

1|0
    0|0
  • Tek cocugum. Babamla gunlerdir konuşmuyorum zaten yillardir soguk aramiz. Sadece annemle anlasabiliyorum. Biz de pek aile sayılmayız

1|0
    0|0
  • İyiz biz sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Aynı durumdayım, aile gibi değiliz.

1|0
    0|0
  • Aile gibiyiz.

1|0
    0|0
  • Valla bende mutlu değilim. Aile bireylerimle iletişim kurmam.

1|0
    0|0
  • Tam bir aileyiz biz

1|0
    0|0
  • Çokk

1|0
    0|0
  • Ben de bir zamanlar senin gibiydim. Daha sonra bu yıl geçirdiğim bir rahatsızlık sayesinde gerçekten kendimi gerçek manada ailemin yanında hissediyorum.

1|0
    0|0
  • Tam bir aileyiz abim sorunlu biraz😀😀😀

1|0
    0|0
  • Ailemiz yok

1|0
    0|0
  • Bizdeki durumlar da çok farklı sayılmaz kardeşimle aram iyi o da aksamdan aksama evde babamla konusmuyoruz hic annemle sürekli tartisiyoruz

1|0
    0|0
  • Annem ile babam 6 yıldır ayrı, babam yurt dışına gidip geliyor brazilya da sevgilisi var evlenecekler benimle pek ilgilenmiyor annem çalışıyor fakat iki aydır işsiz kendi başıma başı boş büyüyorum ama bundan rahatsız değilim

1|0
    0|0
  • Annemle babam genellikle oturuyor dizi-film izliyor, ben odamdan çok nadir çıkıyorum, ablam da İstanbul'da. Eh meh, kötü sanırım

1|0
    0|0
  • Biz aile kavramının hakkını verenlerdendik

1|0
    0|0
  • Aynı evde olduğumuz halde hiç aile olduğumuzu düşünmemiştim. :D kanlı bıçaklı takılıyoruz bakalım

1|0
    0|0
  • çok kötü değil.

1|0
    0|0
  • Biz de pek aile gibi degiliz. Merak etme, ailesi en mükemmel görünenlerin bile sorunları var.

1|0
    0|0
  • Ailemin beni sevmedigini düsünüyorum bir haftadir gerek duymadikca kimseyle konusmuyorum.

1|0
    0|0
  • Biz ailecek dedikodu , espri , evlilik konuşabiliyoruz:)

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor... ;