Parayı dert etmeyen kız kadın bayan kaldımıı?

Abim dedigim biri kız arkadaşına evlenme teklıf etti konustular filan ben istemıyerek sahit oldum kız çocuga paran var mı dedi ailem benım varlıklı birinle evlenmemi istiyorlar dedı çocuk yıkıldı mk halbuki cocukta arabada var kendı evide bu nasıl bir ego dur anlamadım. kız gecekonduda kalıyor vede çalışmıyor. aşk sevgi kalmamış arkadaş

0|1
2211

En İyi Kız Görüşü

• Yani bilmiyorum tabi cevabın olur mu. Benim görüştüğüm kişi bana paranın hayatında hiçbirzaman birinci sırada yer almayacağını söyledi. Bende ona paranın hayatımda söz konusu bile olmadığını, ilerde evlenirsek mutfağa minik bir kavanoz koyup günlük ev alışveriş parasını ona koymasını istediğimi söyledim. Miktarının polemiğe açık olmadığını ve bunun harici para isteyemeyeceğimi söyledim. Tabi şaşırdı, bunun sebebi küçüklüğümden kalma bir tramva olsada, ne fark eder? Para nedir u l a n? Para ne? Lafını ettiğimize değer mi? Şimdi altıma milyonluk araba alsalar evet bak çok sevinirim, içimdeki çingene çıkar ortaya, 1 gece 2 gece 5 10 gece gezerim, ama sonra? O içimdeki boşluk geri gelmeyecek mi geri? Ruhumuz aç biladerlerim, bilmediğiniz şey, gözümüzden bile fazla.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Dangalakligin bu kadari yani hayret bisey

0|2
    0|0
  • Kaldi.
    Abinde hala kizla birlikte ise onada helal olsun

0|2
    0|0
  • Geçim derdi insanları bu saçmalıklara itiyor hak vermek gerek ama tek kriter olarak görülmesine saygı duyamam tabii ki.

0|1
    0|0
  • yazık olmuş :7

0|1
    0|0
  • kalmadı

0|1
    0|0
  • İste o kendini satiyor aslinda

0|1
    0|0
  • Benim icin sadece eğitim sağlık ve sevdiklerim önemli vede huzur

0|1
    0|0
  • O kızla evlenmesin zaten bu nasıl bir zihniyettir

0|1
    0|0
  • İyi niyetli düsünmeye çalışcam. Belki de yaşadığı hayat onu böyle bir karara itti...

Yine de yanlış, çok yanlış...

0|1
    0|0
  • bir insan seviyorsa herşeye ragmen birlikte olmalı bazen öyle kızları görünce tiksiniyorum

0|1
    0|0
  • Tuhaf bir durum olmuş acıkcası

0|1
    0|0
  • yazık valla geçincek kadar olmalı ama çok olmasına gerekte yok yani

0|1
    0|0
  • ohaa o da abartmış. Seven bir kadın parayı dert etmez ama istisnalarda kaideyi bozmaz diyelim

0|1
    0|0
  • Evet ben

0|2
    0|1
  • vaay beee! kalmamış cidden aşk..

0|0
    0|0
  • Sevgi karın doyurmuyor demeye gelmiştim de kızın yaptığı ayıpmış o kadar da değil

0|1
    0|0
  • Şahsen hiç umrumda olmazdı. Ama aile kızının rahat hayat sürmesini isteyebilir, kızın buna uymaması gerekirdi.

0|0
    0|0
  • ah su zamane genclik.. ahirette kurtarir onu zengin koca

0|0
    0|0
  • Helal olsun , var tabii

0|0
    0|0
  • Millet kendini satar olmuş

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 10

• Burada o kızalaf söyleyenlerin %50'si içinden 'Ulan herhalde artık yemiyorlar yav.' diyorlardır. Salladıklarına bakmayın.

0|1
    0|0
  • para onemlı ıdır bır bayan ıcın cunku muhakak kı ıhtıyaclarını gıderır. yanı ben yasarın kız arkadasımla 5 seneye yakındır aynı evde, ben hem calısırım hem okurum, o okur. yanı kazandıgım paranın bır kısmını ona verırım, uygun sekılde harcar.

1|1
    0|0
  • Aksaray, Tarlabaş ve Diğer bölgelere yönlendirsin. Para istiyorsa madem.

0|1
    0|0
  • valla ben görmedim cebinde miktarını bilmediğin kadar paran varsa çevrendeki kızlarında sayısını bilemezsin

0|1
    0|0
  • Kezbanlar işte hem kendileri fakirler hemde zengin koca arıyorlar zaten zenginle evlenince ancak sonradan görme olurlar.⚫

0|1
    0|0
  • Iki ciplak bir hamama yakisir diye düşünmüştür

0|1
    0|0
  • Kadın olarak kısıtlama tim insanlık öyle

0|1
    0|0
  • :) zannetmiyorum 1 kişi denk gelmedi

0|1
    0|0
  • yokum diyende var tokum diyende var